Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How much were you paid in your last job? <a href=" http://daproim.com/index.php/where-can-i-buy-permethrin-5.pdf#sympathize ">buy permethrin cream uk</a> Apple&#8217;s stock reaped the benefits of a positive quarterly earnings report and surprisingly good profit announcement as the company sold more of its iPhones than expected &#8211; 31.2 million between April and June. Its shares rose five percent in early trading on Wednesday. <a href=" http://schell.com/?buy-cheap-azithromycin.pdf ">buy cheap azithromycin</a> "She is an inspirational champion and a great ambassador for women's tennis that has dedicated her life to the sport and given so much back to the game," she said in a statement issued in the early hours of Thursday morning. <a href=" http://www.lcwpros.com/weekend-offender-pill-t-shirt.pdf ">weekend pill tadalafil</a> One Giants season-ticket holder since 1994, who asked not to be named, doesn’t recall any incident such as what happened Sunday in 20 years of coming to games at the Meadowlands. The season-ticket holder explained security is not an issue, rather it has been top-notch over the years.  <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/tetracycline-acne-buy-online.pdf#engineering ">tetracycline acne buy online </a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" http://sabrinacarpenter.com/seroquel-50-mg-street-value.pptx#armies ">buy quetiapine online uk</a> The benefits to Bunge are clear: it will secure a steadysupply of sugar at a lower cost than corn to restart productionat its Bunge-Ergon Vicksburg facility in Vicksburg, Mississippi,which was shuttered in December last year, traders said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm interested in <a href=" http://supergeniusstudio.com/order-azithromycin-oral-suspension.pdf#devoted ">where to buy zithromax online</a> "If I met the clown, I would shake his hands to thank him for what he's doing," Northamptonshire Chief Constable Adrian Lee told the Northampton paper. "I think it's something to be enjoyed by us all." <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/levothroid-generic-jdbc.pptx#socket ">levothyroxine (synthroid) 100 mcg tablet yxtel</a> In the United States, Apple reported quarterly revenues from Greater China dived 43 percent from the previous quarter, and fell 14 percent from the same time last year - an abrupt turnaround for the Silicon Valley giant which has come to count on endless growth in the world's biggest smartphone market. The country accounted for 13 percent of all Apple's April-June sales, up 10-fold in the past four years but down from nearly 19 percent in the previous quarter. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/flagyl-buy-online-australia.pdf#oak ">buy flagyl online cheap</a> On Friday night, the action will shift to Aaron Davis Hall at City College with live performances and a screening of “American Beatboxer” to mark the 40th anniversary of hip-hop. The location is particularly ironic; less than one block away in a neighboring campus hall in 1991, eight people were crushed to death in a stampede before a charity basketball game featuring rap stars Heavy D and Sean Combs. <a href=" http://www.tbb.no/purchase-metaxalone.pdf#pitiful ">purchase metaxalone </a> The Collins measure has drawn some bipartisan interest, butSenate Democratic leaders oppose it, contending it would give uptoo much, including scrapping a new medical device tax thatwould raise $30 billion over 10 years for President BarackObama's healthcare law, aides said. <a href=" http://vcreme.edu.vn/buy-ventolin-tablets-uk.pdf ">buy ventolin hfa online </a> The global memory chip market has rallied since late 2012due to a supply crunch caused by years of cautious investment tosupport prices, and conversion of factory capacity to producemore profitable chips used in smartphones and tablets.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).