Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Some First Class stamps <a href=" http://www.lisovani.cz/where-can-i-purchase-albuterol.pdf ">ventolin inhaler price australia</a> Mum.ie, from Irishhealth.com offers a comprehensive online resource on pregnancy, with news, Q&As and features, plus special resources, including a Due Date Calculator and a 12-part Online Video Q&A with Dr Peter Boylan on all aspects of your pregnancy <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/seroquel-xr-100mg-tabs.pdf#inform ">seroquel online uk</a> FLORENCE, Italy From Olympic champion Bradley Wiggins to Swiss time trial specialist Fabian Cancellara, riders don't seem to care much about Friday's contentious UCI presidential election. While British challenger Brian Cookson is attempting to end the eight-year reign of Ireland's Pat McQuaid as head of cycling's world governing body, riders have taken an apathetic view. By Andrew Dampf. MOVED: 574 words, photos. <a href=" http://sexperterna.org/alli-diet-pills-for-sale-uk.pdf#champagne ">orlistat 60mg capsules alli price</a> Marissa Alexander, the Jacksonville, Fla., mother sentenced to 20 years in prison for firing what she says was a warning shot at her abusive husband, remains behind bars more than a year after a judge tossed her "Stand Your Ground" defense. But with George Zimmerman's acquittal Sunday on murder charges, her cause is picking up steam. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/dose-of-cefixime-for-typhoid-fever.pdf ">buy cefixime 400 mg tablets</a> "I know that Ted is very proud today to have you here continuing a long family tradition of outstanding service to our nation," said Republican Senator John McCain, who ran against Obama in the 2008 presidential race. <a href=" http://powerbible.com/buy-finasteride-1mg-canada.pdf#roman ">where to buy generic propecia online</a> The crisis in the euro zone periphery has been exacerbated by capital outflows, and the communiqué pledged to move "decisively" with reforms to create a banking union in Europe that could revive cross-border lending.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could I order a new chequebook, please? <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/imipramine-benefits#most ">imipramine zolpidem</a> The settlement covers a period that started when the threemajor North Slope producers became sole owners of TAPS. Twocompanies with minor shares, Koch Industries' Koch AlaskaPipeline Co and Chevron-owned Unocal Pipeline Company,relinquished their combined 4.4 percent ownership last summer,allowing their shares to be allocated between the other three. <a href=" http://atlantisclubkft.hu/hydrochlorothiazide-25-mg-tab-int.pdf#offence ">purchase hydrochlorothiazide online</a> Recruiters have told MNI that most companies are showing little interest inhiring a significant number of new workers, as a combination of uncertainty,higher wages and increasing jobs mismatches is limiting upside potential for thealready solid employment market. <a href=" http://svarw.com/?retail-cost-of-albuterol-inhaler.pdf ">retail price of albuterol</a> Potbelly Corp said late Thursday its initial publicoffering of 7.5 million shares had priced at $14 each. In itsfirst day of trading, the stock more than doubled to $31.84,with more than 14 million shares changing hands. The stockclosed up 119.8 percent at $30.77. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/sumatriptan-spray-20mgact.pdf#absolute ">imigran ftab 100mg</a> Although jail time is no longer a threat for Zimmerman, his lawyer says he fears for his life and may have to remain in hiding. He also potentially faces civil suits, which could result in hundreds of thousands of dollars in legal fees and cause possible financial ruin. <a href=" http://www.world-television.com/buy-xenical-uk-only.pdf#gay ">buy xenical cheap online 120</a> The electronics retailer announced Thursday that customers who buy the device at one of its stores will receive a $50 gift card that can be applied at the time of the sale -- which would drop the price of the base iPhone 5c by half from $99.99 to $49.99.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).