Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How do you know each other? <a href=" http://www.corporeum.com.br/prostamol-duo-indicatii.pptx#braces ">prostamol uno ingredients</a> KPN said the deal, in which it will receive 5 billion euroscash and a 17.6 percent stake in the newly merged company -which KPN valued at some 3.1 billion euros - would generate costsavings of between 5.0 and 5.5 billion euros. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/cheapest-place-to-buy-propecia-online.pptx#specialize ">buy cheap propecia canada</a> The company, which runs a fund that co-owns the Gherkin skyscraper in London, said late on Tuesday it had failed to reach agreement with creditors to restructure 4 billion euros of debt. Its shares have since plunged 42 percent. <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?methotrexate-usp-35-monograph.pdf ">25 mg methotrexate dosage</a> "You had a series of events to give investors either the reason or the excuse to take some money off the table," Mr. Glasser added. "You have heightened fears about Egypt, you have more fears about the timing of 'tapering,' and you had a series of high-profile companies from an earnings perspective that have either missed expectations or only met expectations for a market where expectations were high." <a href=" http://atlantisclubkft.hu/alesse-canada-recall.pdf#holes ">alesse 21 reviews</a> House Democrats said there was no talk in Wednesday'sbriefing about whether the problems should lead to a delay ofthe individual requirement that every American have insurance orpay a tax penalty. The Congressional Budget Office has estimateda delay would reduce enrollment significantly. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/where-to-buy-cymbalta-cheap.pdf#turnstile ">order cheap cymbalta</a> Knight, 40, is currently in New York playing the role of Mercutio in the Classic Stage Company’s off-Broadway production of William Shakespeare’s “Romeo and Juliet.” The actor was noticeably absent from the Friday and Saturday shows to presumably celebrate the happy occasion.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like , please <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/vitamelts-hair-skin-nails-review.pdf#next ">vitamelts sleep walmart</a> If you are not happy with your workplace options, you can go out into the market and shop around, just without subsidies. While dependents are still covered under workplace plans up to age 26, families may consider getting them their own coverage, particularly if they are healthy young adults. <a href=" http://feeny.nl/where-to-buy-rogaine-in-south-africa.pptx#entering ">where to buy rogaine shampoo</a> What "jobs part" are you talking about? The only "jobs part" you are talking about is right wing propoganda....I have yet to see any nonpartisan source report on the "devastation" on jobs.....it is simply made up. <a href=" http://www.lump.com.br/himcolin-amazon.pdf#alive ">himalaya himcolin</a> Instead of being frightened by these warnings, I believe that I made the right choice because I have always been passionate about becoming a journalist regardless of its job prospects. I believe it's a candidate's quality and skills that matter in the job market. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/generic-fluconazole-no-prescription.pptx ">how long do you take diflucan for yeast infection</a> In doing so, he went a long way toward justifying the Dodgers’ decision to sign him, especially considering he went 15-4 with a 2.63 ERA this season. And though L.A. is a far cry from New York or Boston in terms of intensity and media coverage, he is proving that he can succeed in a big market. <a href=" http://puurveltman.nl/femara-letrozole-tablets-25mg.pptx ">femara 2.5 mg price in usa</a> He signed a pact with opposition parties when he took office to spearhead reforms including bids to boost the country's paltry tax take and production at ailing state oil giant Pemex, to raise growth to 6 percent per year.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).