Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could I take your name and number, please? <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/buy-ropinirole-uk.pdf ">buy ropinirole online uk</a> Any charity registered with the Charity Commission of England and Wales can apply for the programme via the Google for Nonprofits website, where they will also be able to access educational videos, examples of how other nonprofits are using Google&rsquo;s tools, and a support forum for technical issues. <a href=" http://edmundross.ie/robaxin-tablets-ingredients.pdf ">robaxin iv rate administration</a> JPMorgan fell 1.2 percent to $52.75 at 4:15 p.m. in New York. The shares have climbed 20 percent this year, trailing the 25 percent advance for the 81-company Standard & Poor’s Financials Index. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/nexium-40-mg-price-canada.pdf ">alternative to nexium</a> Mr Lamb told The Independent: "Politicians are scared to death. It is a case of `Oh no, we can't do that - it's too risky'. If there was a politician with the guts to take it on it would be alright but I don't think they have got it in them." <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/pristiq-or-effexor.pdf#numbers ">pristiq 0800</a> Our development from the agency of record model is a response to the structural challenges posed to the news industry in last two decades by disruptive technology, economic turmoil and emerging competitors. The challenge boils down to this: how do you capture and retain audiences and have a sustainable business model for doing so. It’s an adaption struggle faced by all “old” international news organisations that are in the business of covering national events for audiences in other countries. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=how-much-motrin-do-you-give-an-18-month-old-vegetables.pdf ">800 mg motrin for back pain kcal</a> WASHINGTON, July 8 (Reuters) - The United States and theEuropean Union began talks on Monday on a landmark bilateralfree trade agreement, despite European concerns about U.S.spying that had threatened to delay the start after nearly twoyears of preparation.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We'd like to offer you the job <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-2-week-free-trial-rhapsody.pptx ">ordering abilify online login</a> “Certain senior executives of GSK China who know our systems well appear to have acted outside of our processes and controls which breaches Chinese law,” said Abbas Hussain, GSK’s president of its international group, which includes Europe, Japan, Asia and emerging markets. <a href=" http://awsg.org.au/comprar-fosamax-online.pdf ">co alendronate 70 mg tab</a> The upshot of all this is that recent steps undertaken by the new Coalition-led government signals a potential overhaul of the role of the government in consonance with the stated goal of fiscal consolidation. It is unlikely to result in any near-term loosening of policy in a manner which could threaten Australia's (AAA/Stable) sovereign credit profile. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-voltaren-emulgel.pdf ">buy voltaren gel online </a> Fleetwood Mac had to force themselves into the California studio to create Rumours. Christine and John McVie&rsquo;s marriage had broken down irreparably, to the point where they couldn&rsquo;t talk to each other, Lindsey Buckingham and Stevie Nicks had a tempestuous relationship, and even the marriage of the band&rsquo;s rock, Mick Fleetwood, was disintegrating. Raw emotions fed the lyrics, yet the result was hugely catchy pop and, with over 40 million sold, Rumours&rsquo; remains possibly the best known break-up album ever. <a href=" http://ascofarve.com/?test-boldenone-cycle-results.pdf#emergency ">test boldenone cycle results</a> Charles St-Arnaud of Nomura Securities in New York said the bank will want to see at least two quarters of economic growth of above 2 percent, annualized, and be confident that the trend will continue for the following few quarters before it tightens monetary policy. <a href=" http://uff-fau.org/dayquil-sinus-liquicaps-instructions.pdf#infectious ">does generic dayquil work</a> Surprised? Mia More, editor of women&rsquo;s erotica site Cliterati, which was founded by Dubberley, adds: &ldquo;We receive many erotic stories featuring two strangers in all sorts of sexual situations, and it&rsquo;s not unusual for the tale to end with a twist: the two people concerned are actually a very happy couple, and the experience explored was a mutual fantasy &ndash; it&rsquo;s like a guaranteed happy ending.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).