Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A Second Class stamp <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/amoxil-es-antibiotico.pdf ">amoxil 500 price</a> I read this string and tend to agree with Holy Crap Batman. It&#8217;s not that she only has an unnamed insider to back up her story, it&#8217;s that she didn&#8217;t call Clooney AFTER that for a quote to get his side of the story, hence good journalism. What if this insider has a beef against Clooney, or the studio? <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-price-canada-telus.html ">zoloft 50 mg eureka</a> That's because Pearn and co-director Cody Cameron said they based Chester V on some of the world's most celebrated entrepreneurs - Apple's Steve Jobs, Virgin's Richard Branson, astronomer Carl Sagan and Disney creator Walt Disney. <a href=" http://www.icspot.com/?isotretinoin-goodrx.pdf ">isotretinoin contraindications</a> Automatic Renewal Program: Your subscription will continue without interruption for as long as you wish, unless you instruct us otherwise. Your subscription will automatically renew at the end of the term unless you authorize cancellation. Each year, you'll receive a notice and you authorize that your credit/debit card will be charged the annual subscription rate(s). You may cancel at any time during your subscription and receive a full refund on all unsent issues. If your credit/debit card or other billing method can not be charged, we will bill you directly instead. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-zithromax.pdf#measure ">purchase azithromycin (zithromax) </a> The move to Brooklyn dramatically improved the team’s financial fortunes. Attendance jumped 53% last season at ticket prices 50% higher than the Nets’ last year in New Jersey. The Nets moved from last in the league in attendance to 16th. TV ratings increased an NBA-best 210% last season for Brooklyn game on the YES Network. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-nizagara-online.pdf ">buy nizagara australia</a> Model Alessandra Ambrosio and Kourtney Kardashian clutched their baby bumps together on Oscar night. Both ladies have since become mammas for a second time. The supermodel gave birth to son Noah in May while Kardashian welcomed baby daughter Penelope on July 8, 2012.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm sorry, he's <a href=" http://brunswickguitars.com/cheap-amoxicillin-500mg.pdf#headlight ">buy cheap amoxicillin online </a> Teammate Ryuichi Kiyonari added: “I was very happy with my podium finish but a little disappointed with my pace. I made a reasonable start in the last race but Tommy Bridewell made a move on me at the chicane that was a little bit tight and I didn’t want to crash, so I ran on. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?buy-vogira.pdf ">vogira cost</a> “More than a hundred years ago New Yorkers and New Jerseyans came together to protect this land,” said state Sen. Jeff Klein (D-Throgs Neck). “And now, here we are yet again, fighting to preserve this national treasure.” <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/topamax-joint-swelling.pdf ">topamax discount card</a> Ten of the 12 people injured were taken to hospitals - twoin critical condition, one of whom died, and two in seriouscondition. Of the eight who sustained minor injuries, twodeclined hospital treatment, Humphrey said. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/buy-cheap-bupropion.pdf#mining ">generic bupropion xl</a> This is a groove-based album at its core, firmly placed in a tradition built by Curtis Mayfield and Marvin Gaye.  &#8220;Sugar Won&#8217;t Work&#8221; finds Costello paired with an orchestra and a funky &#8220;Superfly&#8221; bass-line. This is the most authentic soul music Costello has ever produced. It&#8217;s something he has experimented with before, but he has never fully succeeded at this level. The Roots are most definitely the ones to thank. Together, they are making a record on par with Motown&#8217;s funky output from the late &#8217;60s and early &#8217;70s.  Here the Roots are acting as the modern answer to the Funk Brothers. This gets to be increasingly true as the disc progresses, from the nearly acid-washed jam of &#8220;Refuse to Be Saved&#8221; to the mighty, slow, menacing strut of &#8220;Wake Me Up.&#8221; <a href=" http://generator.org.rs/index.php/price-dianabol.pdf#upwards ">dianabol fat loss</a> RIA news agency quoted police in the city of Rostov-on-Don as saying a fight broke out between two men as they argued over Kant, the German author of "Critique of Pure Reason", without giving details of their debate.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).