Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

i'm fine good work <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-cost-usa-lyrics.pptx#site ">seroquel generic price walgreens vcc</a> Pixie likes showing off her legs, after all they are perfectly toned and tanned to perfection, and usually she&#39;s in a mini dress or skirt, so we love how she&#39;s doing something a bit different here with the sheer skirt of this dress. <a href=" http://www.iap.org.br/diablos-eca-fire-ephedra-50mg-reviews.pdf ">innovative labs diablos eca fire caps reviews</a> Critics of the rule have repeatedly raised red flags aboutthe lifting of the ban, saying they fear fly-by-night fraudsterswill take advantage of the advertising as a way to lureunsuspecting investors. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/volini-gel-review.pdf#handbook ">buy volini</a> NO Party could ever repeal any Bill (Obamacare) signed by a President, Congress, and already upheld as Constitutional by SCOTUS. It isn't going to happen. This has been explained to you over, and over, and over, and over. Yet, you still remain delusional.......... <a href=" http://www.wigt.co.uk/where-is-the-cheapest-place-to-buy-cymbalta.pptx#kitchen ">cymbalta generic release date</a> The U.S. and China introduced a new round of sanctions against North Korea at the United Nations that the U.S. said would significantly impede the development of Pyongyang's nuclear and missile programs, in response to its test last month of an atomic bomb. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-cefaclor.pdf ">order cefaclor online</a> The product makes up a tiny fraction of Merck's $47.3billion in global sales. U.S. and Canada sales of Zilmax accountfor less than 5 percent of the $3.4 billion reaped by Merck'sanimal health business last year.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A jiffy bag <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/permethrin-spray-where-to-buy-australia.pdf ">where do you buy permethrin spray</a> Serco Inc, U.S. subsidiary of Serco Group Plc, willhelp review and process paper applications from consumers whoapply for subsidized insurance coverage through federallyoperated exchanges in 34 states, according to the 12-yearcontract awarded by the Department of Health and Human Services. <a href=" http://future-software.co.uk/azithromycin-purchase-over-counter.pdf#moscow ">?cheap zithromax</a> All that may well be true. There are aspects of the sharing economy that are cool and exciting. But the speakers devoted nearly all of their prepared statements to the benefits the sharing economy delivered to the consumers and producers linked together by these services, and very little attention to the services themselves &#8212; the venture-capital-funded platforms that are looking to reap significant financial rewards from all this &#8220;sharing.&#8221; (A more accurate description, suggested by former Wired technology writer Ryan Singel, might be &#8220;subletting.&#8221; Money, after all, does exchange hands when you share your car or guest bedroom. But the &#8220;subletting economy&#8221; doesn&#8217;t sound anywhere near as sexy.) <a href=" http://www.innovatravelperu.com/lotrisone-cream-uses-percent.pptx ">lotrisone ointment ichthammol</a> The SGX, the bourse operator and regulator, told Asiasons on Wednesday that it had not satisfied a rule that would give it the authority to issue the new shares, the company said in a stock market filing on Thursday. <a href=" http://atomsystem.com/buy-cheap-cipralex-online.pdf#contact ">cipralex 10mg buy online</a> The failure of Tubarão Azul caused a selloff in OGX shareslast year and led to the collapse in share price of othercompanies controlled by Eike Batista, the tycoon whose energy,mining, shipbuilding and port ventures are all in the process ofrestructuring. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/zhewitra-soft.pdf ">extra super zhewitra tablets</a> While booze-induced bad judgment undoubtedly has something to do with the results, alcohol can also trick your brain into thinking you need to eat, according to one Swedish study. Researchers found that downing just three drinks can cut the body's levels of the feel-full hormone leptin by 30 percent. That's more than enough to make a midnight pizza run feel essential to survival.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).