Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

What's the exchange rate for euros? <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?when-to-start-allopurinol-after-gout-attack-owner.html#inspiration ">cost of allopurinol tablets ffx</a> A mistake during a routine testing of the website&#8217;s content management system led to a photo of a kitten featured in the paper&#8217;s &#8220;Pets in Need of Homes&#8221; photo gallery leading the website, pushing to the side the news of the day, like the death of a former U.S. senator and a ruling in the case of Army Pfc. Bradley Manning. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/buy-100mg-clomid-uk.pdf#footprints ">what store can i buy clomid pills</a> Another left-wing screwball that has very little grasp on how an economy works. A continuation of the Bernanke Bubble is an awful idea; when it bursts, stock holders will lose an enormous part of their pretend wealth. RCR <a href=" http://www.colorconsentido.com/stendra-greece.pdf#poetry ">stendra eu </a> The part that Reuters left out is that Texas law also made it illegal for publicly funded hospitals to provide admitting privileges to doctors of clinics that perform abortions. So essentially they made it impossible for Planned Parenthood doctors to comply, except in the 2 huge cities have a private hospital within 30 miles of the clinic. <a href=" http://www.mca.ie/singulair-5-mg-pret.pdf ">singulair mg dosage</a> The legendary writers have both received the Curty Gowdy Award and are enshrined in the Naismith Memorial Basketball Hall of Fame, and have a combined 80 years of award-winning coverage of college basketball, including a total of 77 NCAA championships. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/propecia-finasteride-price-hfcl.pptx#revolutionary ">how to buy proscar america</a> Professionally, we want choice in OS and devices. We do not want just an iOS world or just an Android world. We had that sort of monopoly in Windows for nearly 30 years and it was BAD BAD BAD! Microsoft was NOT a good and kind player.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm doing a masters in law <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-50-mg-bid-day.pdf ">buy metoprolol tartrate tylenol</a> The novel, set in 1969, takes the suave British spy — 45 years old and feeling his age — from London’s plush Dorchester Hotel to a war-ravaged West African country and onto Washington on a perilous lone mission. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-quetiapine-online-uk.pptx#store ">buy quetiapine online uk</a> Although the group has global ambitions, LeT's primary aim is to end India's rule in Muslim-majority Kashmir. India and Pakistan each control a part of the heavily militarized land of lakes and orchards once known as "paradise on earth" and both assert claims over the whole Himalayan territory. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-orlistat-cheap-uk.pdf#spirited ">buy orlistat amazon</a> The number of people who don't choose one of the main Christian denominations is also rising, but other statistics show that regular church attendance is well below 50% and church marriages, or marriages of any kind, are in decline. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/finasteride-online-prescription.pdf ">finasteride online canada</a> Like, for example, is Wilson still the starter? “We’ll see,” Coughlin said. “As I’ve said many times, we need him. He’s necessary. He’s going to have to overcome this issue. He’s a marked man. So he’s really going to have to overcome it.” <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-caduet.pdf#examine ">mail order atorvastatin</a> Advocates of the legislation trumpet it as a way to curtail abuse of federal assistance (at least until those who game the system figure out ways around the new rules). But the most lasting impact will be on children whose families stop receiving much needed assistance and who could be cut off from the only program that is a source of stable and reliable nutrition: school food.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).