Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I work for myself <a href=" http://feeny.nl/buy-naproxen-250-mg-uk.pptx ">buy bulk naproxen sodium</a> Some British newspapers speculated on the role the "White Widow" might have played at Westgate. The term "black widow" has been used by Chechen militants in Russia for women taking part in bombings and assaults after the deaths of their husbands. <a href=" http://www.autoempleo.net/combivent-respimat-generic-name.pdf ">combivent nebu</a> A Bombardier spokesman later said the higher total includedamortized interest, required under International FinancialReporting System accounting rules. Canada adopted the rules in2011, after the CSeries program was launched. <a href=" http://iacs.org.br/clomiphene-citrate-buy-online-uk.pdf ">clomiphene citrate buy online uk</a> Data on Wednesday is expected to show the euro zone economy grew 0.2 percent in the second quarter. That would be good news for Germany, Europe's largest economy, which sends some 40 percent of its exports to the single currency bloc. <a href=" http://www.abacoeduca.com/clonidine-hcl-01-mg-tablet-uses.pdf#coffee ">clonidine hydrochloride for adhd</a> Stewart spent time posing with guests but kept her distance, one spy says. “She kept her hands clasped in front of her, like the queen,” the tipster said. “None of them dared to lay a finger on Martha.” <a href=" http://passporttoeden.com/purchase-montelukast-online.pdf#fertility ">purchase generic singulair</a> The U.S. Supreme Court could rule any day on challenges to two laws blocking legal recognition for same-sex marriages &ndash; the federal Defense of Marriage Act and California's voter-approved Proposition 8 &ndash; but advocates for polyamorous couples say "marriage equality" for that minority group is unlikely in the immediate future.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

There's a three month trial period <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-medications-list-gta ">erectile dysfunction treating costs severe</a> Apart from being a bid to claim a share of the expandingmarket for smaller passenger jets, it is an both opportunity toshowcase its skills to Boeing and provide a hedge against a fallin orders from Western manufacturers. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/albuterol-hfa-108-90-base-mcgact-inhaler.pdf#convention ">buy albuterol tablets australia</a> The Internet and social media in Kenya, which played a central role in this year's elections by allowing Kenyans to question candidates, took on a new function Tuesday—spreading messages of peace to avert new bloodshed. <a href=" http://thejnpproject.com/generic-for-propranolol-er.pdf ">many mg propranolol stage fright</a> &#8220;There&#8217;s one person who speaks for the United States of America when it comes to foreign policy, and that&#8217;s the president of the United States,&#8221; Boehner said. &#8220;So I think it&#8217;s critically important that when the president goes out on behalf of the American people, that the members of Congress do everything they can to be supportive of him. &#8221; <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/bimatoprost-ophthalmic-solution-003-uk.pdf ">bimatoprost shipping 2014 uk</a> In January of 2012, Fernandez had her thyroid glands removed fearing that they were cancerous, but tests later showed no presence of cancerous cells. She also suffers from chronic hypertension, and has periodically had to take several days rest. <a href=" http://www.edna.eu/en/effexor-150-mg-bula-506#railroad ">lisinopril usp 5 mg</a> I&rsquo;m shocked that it is settled. I&rsquo;m used to the NFL taking a hard-line approach as they have throughout the years with strikes and everything else. I&rsquo;m curious how they came up with the figure and I&rsquo;ve got a lot of questions, but I am happy that it&rsquo;s done. Any time the NFL acknowledges they are ready to settle something, it shows they knew they had some sort of negligence. &mdash; former offensive lineman Lomas Brown, a seven-time Pro Bowler who had sued the league

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).