Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could you ask her to call me? <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/clomid-for-sale-online-cheap.pdf ">buying generic clomid online</a> That pattern has complicated the response of U.S. lawmakers and the State Department, which has called for Bae's immediate release on "humanitarian grounds," but resisted sending high-profile envoys to negotiate, as it has done in the past. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?enzyte-lmao-or-clomid.pdf#suspect ">is enzyte better than extenze</a> The Obama administration last week unveiled a landmark proposal that would require new coal-fired power plants to capture at least some of the carbon pollution they emit, but the needed technology remains uncertain. <a href=" http://www.ssvoverath.de/orlistat-generic-buy.pptx ">cheapest orlistat uk </a> The school, which charges £18,000 a year in fees, says it faces a payout of £500,000 to former head teacher Bernie Routledge, 50, after he won claims for unfair dismissal at an employment tribunal. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buying-cipro-online.pptx#glare ">buy ciprodex otic </a> By that time, it was almost too late. Less than 24 minuteslater Cleveland-Akron was blacked out. Much worse was to follow.A rolling power failure had begun that would shut down 265 powerplants, with 508 generating units, including 10 nuclear powerstations, within the next 8 minutes. <a href=" http://dsg.cz/how-much-does-quetiapine-cost-uk.pdf ">seroquel 100 mg price</a> In the country's first high-class jet tender, which theBoeing F-15K won in 2002, it took three years for the firstdelivery, in 2005. The second high-class jet tender, awarded toBoeing F-15K again, in 2008, only took two years until deliverybecause the production lines already existed, experts say.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Yes, I love it! <a href=" https://www.ivanexpert.com/allopurinol-ratiopharm-300mg-tabletten.pdf#booklet ">allopurinol tablets usp monograph</a> He added that another alternative would be for Hulu to "be bought and syndicated" by cable companies or for an entrepreneur to create a new product from scratch that the cable industry can get behind. He had said previously that cable companies should make a joint bid for Hulu, the Internet streaming service that was for sale at one point. <a href=" http://www.law-business.com/?accutane-40-mg-day-results.pdf#sculpture ">isotretinoin low dose</a> BUENOS AIRES, Argentina — The doctors who removed a blood clot from the brain of Argentina’s president said Wednesday that she’s improving “without complications.” But their terse report gave no information suggesting how long the government will be without its charismatic leader in charge. <a href=" http://www.corporeum.com.br/flomaxtra-xl-400-micrograms.pptx#wad ">flomaxtra side effects fatigue</a> Since launching 10 months ago EE was the first UK network to offer 4G but has since been joined by O2 and Vodafone who both now offer their own 4G service starting in select cities and then expanding before the end of the year. <a href=" http://unpluggedexpo.com/epidural-hematoma-treatment-guidelines.pdf#preponderant ">back pain after epidural steroid injection</a> Wall Street has struggled this week, notching small moves inlight volume, as an absence of trading incentives kept buyers atbay. Comments from Federal Reserve officials, which underlinedconfusion over when the central bank's stimulus policy wouldstart to slow, further added to uncertainty. <a href=" http://ascofarve.com/?bolde-250-forum.pdf ">bolde 250 genesis opinie </a> The board of the Italian property developer may give onWednesday its greelight to a deal with real estate company IdeaFimit to sell its Santa Giulia redevelopment area, dailyCorriere della Sera reported.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).