Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to send this parcel to <a href=" http://www.hardmusica.pt/how-to-buy-doxycycline-in-uk.pdf#mall ">buy doxycycline online us</a> not like that 186 you cant say 55 years is glory hunting stuck with gunners through thick and thin also watched Palace also from 1960s onwards remember beating Forest in cup 5th round 3-1 Losing to Southampton in semi final at the bridge and Wembly three times happy days Arsenal come to Selhurst Saturday bad timing but its one out of the way then got winnable games in November coming up <a href=" http://www.mobatec.nl/web/purchase-metoprolol-succ-depression.pptx ">generic metoprolol tartrate duration</a> Look people lets work together, today there are no Democrats or Republicans. Their is only those who love liberty, and those who what tyranny. Chose your side wisely, I chose Liberty as I assume many of will too, and if need be remove tyranny by force. <a href=" http://www.promoteabook.com/order-periactin-canada.pdf ">cheap website to order periactin</a> A more subdued yet caustic Silvio Berlusconi again attacked Italy&#39;s judicial system and proclaimed his innocence Sunday in an address before thousands of supporters rallying outside his Rome residence. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/ivermectin-stromectol-where-to-buy.pdf#recruit ">buy ivermectin for guinea pigs</a> In 2011, the same year she was appointed to the position, Patterson was branded “the ambassador from hell” by Egyptians and accused of everything from promising pyramids to Israel to cozying up to the Muslim Brotherhood. <a href=" http://www.icspot.com/?ibuprofen-600-mg-tabletten.pdf#keyhole ">ibuprofen dose for infants by weight</a> “When one wears fishnet stockings and marries a 50-something year-old man, eyeballs follow. That said, people also watch car wrecks on the highway regularly as well,” observed Torossian. “Don’t confuse the attention on Stodden with corporate dollars. There is nary a brand who would want to be anywhere near the type of media attention which she receives.”

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What's your number? <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/l-arginine-plus-best-price.pdf#the ">l arginine best price</a> If you already felt parental performance anxiety, Amy Chua, aka Tiger Mom, probably didn't help matters. In her 2011 book, "Battle Hymn of the Tiger Mother," Chua championed a take-no-prisoners approach of Chinese parenting, a term she frames not as an ethnic moniker but a traditional style, which can be summarized by the old Lexus slogan: "the relentless pursuit of perfection." No play dates, no grades below an A, no sleepovers, no TV and voilá, her kids became successful, Chua preached. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/buy-amlodipine-benazepril.pdf#quickly ">purchase lotrel online</a> There are two exceptions to this rule. One is if you have high-interest debt. Pay off your credit cards, personal loans and other debts with high interest rates first, then focus on saving up. Think of it this way: There&rsquo;s only one way to get a guaranteed 15 percent return on your investment, and that&rsquo;s paying off your 15 percent APR credit card. The other exception is if you don&rsquo;t have a rainy day fund. Make sure you have enough money to get by three to six months of unemployment before investing into less-accessible retirement accounts. <a href=" http://www.omegaplast.hu/where-can-i-purchase-spironolactone-reviews.pptx ">aldactone online kaufen elektronik</a> Instead of cameras, some advocate longer yellow lights, which would give drivers more time to slow down and not have to make a snap decision about whether or not to accelerate through an intersection. Increasing the length of a yellow light by even a half-second can dramatically decrease the number of crashes at an intersection, according to researchers at Virginia Tech. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/cymbalta-no-prescription.pdf#acquit ">duloxetine discount card</a> This was &rsquo;Deconstructed Sunday Roast&rsquo;, according to the menu. It appeared to be less a meal than something Damien Hirst might have run up over a brandy, something to frame and hang on the wall. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/generic-lamisil-cost-ahmedabad.pdf ">cheap lamisil tablets hydrochloride</a> "Bad news I am afraid. This rain is going to sit on top of the south east for most of the day. This is the Home and Dry latest radar image, and the forecast radar for 2 hours out is virtually the same. The rain is just static.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).