Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm only getting an answering machine <a href=" https://www.loket.nl/seroquel-prolong-500-mg.pdf ">100mg seroquel</a> He suggested that classroom doors be retrofitted with locks that can be used from both the inside and outside, allowing teachers to lock down a classroom without opening the door to a hallway where an intruder may be present. <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/tomar-ciprofloxacino-y-alcohol.pdf#madam ">ciprofloxacin for dogs allergic reaction</a> "It started with cussing," Hope Jordan said to WCSC in Charleston. "Then you hear slap noises and his crying changes from a distress cry to a pain cry. I just wanted to reach through the audiotape, go back in time and just grab him up." <a href=" http://www.marineforum.co.uk/benicar-purchase.pdf#feels ">benicar hct prices walmart</a> &#8220;The [mice] are having fewer offspring because they are having a hard time competing, they’re less effective at foraging and raising young. That is due to lots of perturbations across their physiology. Since most substances that are toxic in mice are also toxic in people, it’s likely that those underlying physical problems that cause those mice to have increased mortality are at play in people,&#8221; says study author James Ruff of the University of Utah. &#8220;That doesn’t mean that the read-out we are going to get in people is reduced mortality. But that underlying damage is likely to be there.&#8221; <a href=" http://supergeniusstudio.com/order-isotretinoin.pdf ">where can i purchase accutane</a> Another piece hits the auction easel immediately.  The auctioneer must keep the adrenaline flowing.  In some cases I have seen people bid on every single painting, but I have also seen audiences filled with nothing but watchers, always prompting the auctioneer to say, “Never in my life have I seen so many missed bargains.” <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-2mg-cost.pptx#afforded ">abilify 50 mg eisen</a> The study, published in the Journal of the American Heart Association, found most women and many of their partners were afraid to have sex again and they wondered when it was safe to resume sex and how much exertion their hearts could handle.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What sort of work do you do? <a href=" http://passporttoeden.com/purchase-ivermectin-for-guinea-pigs.pdf ">purchase ivermectin for guinea pigs</a> What are urgently needed now, he argued, are serological tests that could get a handle on the extent of MERS infection in the general population. But in the absence of such community-based data, Drosten said, "we have no reason to regard MERS as a disease restricted to people with underlying disorders." <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/buy-bactrim-ds-online.pptx ">bactrim cp 480 mg</a> Wii U software sales were 1.03 million units, down 51.3 percent from the previous quarter. To date, the Wii U has sold 3.61 million units worldwide. Nintendo had earlier predicted it would sell 5.5 million consoles by March 31, 2013. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/diflucan-prescription-uk.pdf ">generic fluconazole uk</a> © Incisive Media Investments Limited 2013, Published by Incisive Financial Publishing Limited, Haymarket House, 28-29 Haymarket, London SW1Y 4RX, are companies registered in England and Wales with company registration numbers 04252091 & 04252093 <a href=" http://realeconomylab.org/fentanyl-dose-conversion.pdf ">fentanyl patch dose size</a> Two police officers described today how Tracy Martin, the slain teenager's father, listened to the tapes of the 911 calls two days after his son was killed. The screams for help could be heard in the background. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-coupons-free-lactose.pptx ">seroquel xr 150 mg for sleep izle</a> Once the Dodgers knew their antics were grating on the Cardinals&rsquo; nerves, their natural response was to crank up the dial. &ldquo;I&rsquo;m pretty sure it rubbed them the wrong way, and they&rsquo;re going to use that as some kind of fuel,&rdquo; Dodgers left fielder Carl Crawford said to Gonzalez following the Game 5 win. &ldquo;So you might as well keep doing it.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).