Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.tdic.it/betamethasone-dipropionate-cream-uk.pdf#frantically ">betnovate 1 mg/g crema para fimosis</a> "The plan we&#39;ve been given in the past is &#39;Well, lock your doors, turn off your lights and hope for the best,&#39;" Superintendent David Hopkins said. But as deadly incidents continued to happen in schools, he explained, the district decided, "That&#39;s not a plan." <a href=" http://www.prodental.com/?generic-drugs-federal-preemption ">antacids may interact with certain prescription drugs</a> "Health reform's employer mandate is likely to have some effect on hours worked, but it hasn't yet shown up in the data," Paul Van de Water, an analyst at the Center on Budget and Policy Priorities, wrote in a report this month. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/orlistat-60mg-capsules-reviews.pdf#server ">orlistat costco mexico</a> * Halliburton Co has agreed to plead guilty todestruction of critical evidence after the Gulf of Mexico spillin 2010. The oil services company will pay the maximum allowablefine and be subject to three years of probation, the JusticeDepartment said. () <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/cheap-prozac-online-pharmacy.pdf ">prozac recept</a> INSTRUMENT LAST PCT CHG NET CHGS&P 500 1689.37 0.5% 8.460USD/JPY 100.5 0.1% 0.10010-YR US TSY YLD 2.534 -- 0.000SPOT GOLD 1283.64 -0.07% -0.850US CRUDE 108.24 0.19% 0.200DOW JONES 15548.54 0.50% 78.02ASIA ADRS 142.11 -0.09% -0.13------------------------------------------------------------- <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/efudex-5-cream-side-effects-pictures.pdf#barrow ">efudex cream coupon</a> The shutdown fight is rapidly merging with a higher-stakes battle over the government's borrowing power that is expected to come to a head soon. The Treasury has said the United States will exhaust its borrowing authority no later than October 17.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

US dollars <a href=" http://shakingbox.com/cost-of-prescription-accutane-privately-uk.pptx#varying ">40 mg accutane early</a> The Met Office has issued a yellow warning for Thursday, with up to 40mm of rain predicted to fall in just three hours in parts of southern Scotland and Northern Ireland. Thunderstorms are also forecast for Wales, and the north of England, with warnings of &ldquo;large bursts&rdquo; of rain and slow moving thunder showers. <a href=" http://daproim.com/index.php/tretinoin-cream-025-buy-online.pdf ">tretinoin cream .025 buy online</a> The university recently set aside $60 million for settlements in the case that put Sandusky behind bars for 30 to 60 years and forced the resignation of legendary football coach Joe Paterno, who died in disgrace last year. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/olanzapine-25-mg-tablet.pdf#wrapping ">zyprexa 7.5</a> The shadow justice secretary, Sadiq Khan, said the disclosures were "truly shocking" and the police should be called in immediately to investigate Serco as well as G4S. "There can be no cosy relationship with either company if we are to truly get to the bottom of these very serious allegations," he said. <a href=" http://www.siteup.org.uk/purchase-phenytoin.pdf#sets ">purchase dilantin </a> The Roma couple accused of kidnapping a young girl whose unknown identity transfixed Europe after police discovered her living with a family that wasn&#8217;t hers now says they adopted her legitimately from the girl&#8217;s biological mother. <a href=" http://www.teamjolokia.com/fda-facts-about-generic-drugs.pptx#cargo ">all about the generics pharmacy</a> The 51-year-old was charged with drunk driving after being pulled over for allegedly going 77 mph in a 55 mph zone on the Northern State Parkway on Sept. 12 and later blowing a 0.20 on a Breathalyzer.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).