Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm in a band <a href=" http://armanoswine.se/levofloxacin-500-mg-buy-online.pdf ">buy ofloxacin</a> He has appointed an interim government tasked with preparing for new parliamentary elections in about six months to be followed by a new presidential ballot. The Brotherhood says it will not join the process. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/alli-in-stock-uk.pdf#military ">alli uk online</a> The automaker has said it is targeting a return tobreak-even results in Europe by mid-decade. Ammann did notchange that goal when asked whether GM Europe's strongperformance in the second quarter meant it could reachbreak-even in 2014. <a href=" http://crearmarca.com/premarin-cost/#verandah ">premarin tablets</a> Congress must authorize spending in the new fiscal year. The Republican-led House of Representatives last week defied a White House veto threat and passed a bill to keep the government running, but only if Obamacare is defunded. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/do-need-prescription-buy-accutane.pdf#disturbance ">cheapest place buy accutane</a> J.Crew are known for their classic basics, along with great cuts and quality, which is why J.Crew are one of the best places to stock up on wardrobe staples, that will last season after season. J.Crew has developed a celebrity following with Taylor Swift, Diane Kruger and Katie Holmes as some of the brands biggest fans. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/sleep-md-caplets-reviews.pdf#sailor ">sleep md reviews</a> “No one is forbidding a sportsman with a nontraditional sexual orientation to come to Sochi,” said Vitaly Mutko. “But if he goes out on the street and starts to propagandize it, then of course he will be held accountable.”

2rand[0,1,1]

23.5 2017

US dollars <a href=" http://www.hardmusica.pt/cheap-prozac-no-prescription.pdf#orchard ">cheapest prozac online</a> "If you're in custody you're not going to appear in Brooklyn and they'll order a warrant and you'll be stuck again," Manhattan Supreme Court Justice Laura Ward told Gross at a brief court appearance Friday. <a href=" http://atomsystem.com/wellbutrin-xl-300-mg-cheap.pdf ">buy bupropion uk</a> As geneticists improve their understanding of these last common ancestors, the times they find may help scientists better understand when other important events in human evolution occurred, such as the spread of people from Africa. Where the archaeological record is sparse or conflicted, genetics can help, says Brenna Henn, who researches genetics and human evolution at Stony Brook University in New York. Henn was part of one of the two teams publishing today. <a href=" http://www.careercadence.com/over-the-counter-version-of-fluticasone-propionate-nasal-spray.pdf#parlour ">where can i buy fluticasone propionate ointment</a> Frontman Sam Paul Evans, 19, met fellow vocalist Roxanne Dayette (21), drummer Jacob Welsh (21) and guitarist Geordan Reid-Campbell (21) on a music course at Pimlico School. The Hics were formed as a two piece electronic indie band between Evans and Welsh, named after Hickory &ndash; the wood which drumsticks are made from &ndash; before Matt Knox (24) joined on bass. Feeling something was missing, they called on their old schoolmates and began writing songs as a five piece &ndash; which is when &ldquo;the momentum started kicking in,&rdquo; according to Evans. They met their sixth member, 17-year-old David Turay through the jazz scene. <a href=" http://www.jvstax.com/retin-a-micro-pump-coupon-2011.pdf#touching ">orthoneutrogena retin-a micro coupon</a> Asiana Airlines briefly introduced the other sixflight attendants at a separate press event. The attendants havebeen praised as heroes who pushed for the evacuation and helpedpassengers out of the smoking plane. <a href=" http://instadashapp.com/terbinafine-online-purchase-no-prescription.pdf#secondary ">can buy terbinafine over counter</a> A small group of self-described anarchists clashed with riot police in Mexico City on Wednesday during a demonstration commemorating the 45th anniversary of the Tlatelolco massacre. Masked demonstrators threw firebombs, bottles and rocks at police.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).