Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Children with disabilities <a href=" http://www.asopymes.com/nexium-40mg-price-in-canada.pdf#dog ">how long do you have to wait before eating after taking nexium</a> One Direction - soon to release their third album Midnight Memories - were included as a single entry for their total earnings, rather than individually, because the money has been generated by the group rather than for any solo work. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=what-is-baclofen-10mg-tablets-used-for.pdf ">cost of medtronic baclofen pump</a> The park was “Great 2 be a part of the O’Donohue Field event this morning. Feels great 2 be able 2 give back & help out when I can. Great job @mlb & @Mets!,” Gooden tweeted after the event. <a href=" https://www.citis.com.br/risk-of-miscarriage-after-taking-clomid-bijsluiter.pptx#robber ">clomid 50 ou 100 mg hjemmeservice</a> Researchers looked at what they describe as "harsh verbal discipline when parents use psychological force to cause a child discomfort in an effort to correct or control actions. This can be everything from yelling and shouting to insulting a child in an attempt to humiliate him or her into better behavior. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/buy-baclofen-online-canada.pptx#literal ">baclofen tablets bp 10mg</a> The statement was signed by commanders from the powerful Ahrar al-Sham, Liwa al-Tawheed, Suqour al-Sham and Army of Islam brigades, and a copy was posted to Northern Storm's Facebook page. It did not say what the groups would do if the two sides did not stop fighting or if ISIL did not withdraw. <a href=" http://www.catenn.org/buy-bimatoprost-online.pdf#usage ">buy bimatoprost next day delivery</a> Uralkali's equity market value, battered by controversy overthe company's withdrawal in July from a sales cartel withstate-owned Belaruskali, is now $16.4 billion, valuing the 12.5percent stake at around $2 billion.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Where do you live? <a href=" http://www.lump.com.br/dapoxetine-hydrochloride-solubility-in-water.pdf#cliffs ">order dapoxetine </a> This sounds more drastic than it is. First, buildings store heat and coolness in their bricks and mortar and it takes a while for them to change state. Second, the "aircon" system here is based on a grid of chilled water pipes, with fans blowing air across the pipes to cool the rooms. <a href=" http://stravemarketing.com/buy-cheap-dostinex.pdf ">cheap dostinex</a> It was this bitter dispute that formed the catalyst for plans by the party leader, Mr Miliband, to recast the relationship between Labour and its trade union founders. He wants union members to “opt in” to affiliating to the party rather that the present system of “opting out” if they do not wish to support it financially. <a href=" http://3dinspectionontour.com/dapoxetine-bioequivalence.pdf ">when will dapoxetine be available in the us</a> The Brazilian-born activist was not among the protesters that were arrested. "My role was to speak with the police," he said. "I was waiting for the three people who were arrested to be released," when, Sousa-Rodriguez recounted, a police officer approached him and asked, "Are you here illegally?" <a href=" http://www.hlmaja.ee/?cipralex-10-mg-film-coated-tablets.pdf ">cipralex ( generika )</a> Forbes writers have the ability to call out member comments they find particularly interesting. Called-out comments are highlighted across the Forbes network. You'll be notified if your comment is called out. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/order-azithromycin-500mg-online.pdf ">buy azithromycin 500mg</a> True conservatives, whether or not we agree with them, are dedicated to compromise and governing. We can expect much more from them than from the harsh ideologues lacking human empathy who briefly took over the zoo.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).