Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Best Site good looking <a href=" http://www.glencar.ie/buying-accutane-online-yahoo-answers.pdf#flask ">process of getting prescribed accutane</a> Undeterred, the federal government and some states are planning to spend at least $700 million on marketing efforts to convince uninsured young people over the age of 27 to hop on the exchanges. Sounds like a lot of money, but when Obamacare’s projected to have a net budgetary cost of $700 billion over the next five years, $700 million is a small price to pay to make sure it doesn’t implode. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-10-mg-ahorro.pptx ">actos cost 30 mg of oxycodone pharmacy</a> BP is one of the largest suppliers of fuel to the U.S. government, including to the military, holding contracts worth more than $1.34 billion, according to the suit. The suspension only effects new contracts, not existing deals. <a href=" http://ishedlight.com/stacker-2-swarm-review.pdf#regularly ">stacker 2 diet and energy pills</a> Comcast "believes the network's assets have meaningfulvalue, and would be prepared to make a bid to acquire either thenetwork (under a plan of reorganization) or substantially all ofits assets," the media conglomerate said in court documents. <a href=" http://www.kfc.pt/how-much-does-propecia-cost-a-month-at-walgreens.pdf ">propecia price comparison uk ikea</a> The situation in Washington has pressured equities, with theS&P 500 having dropped in eight of the past 10 sessions.While a short-term government closure is expected to have alimited effect on the U.S. economy, the impact will be greateras the deadlock continues, with market volatility expected tospike. <a href=" http://bpgcgolf.com/amoxicillin-500mg-dosage-alcohol.pdf ">can you buy amoxicillin over the counter in france</a> Nintendo’s garden gang RTS has always had something of a cult-following, and now thanks to the Wii U’s powerful innards back garden battles can be waged in lovely HD. To quote Eurogamer: “It’s Pikmin as it always should have looked.”

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Good crew it's cool :) <a href=" https://www.loket.nl/cost-of-wellbutrin-generic.pdf ">wellbutrin xl price comparison</a> This comes from our ad serving technology and is used to track how many times you have seen a particular ad on our sites, so that you don't just see one advert but an even spread. This information is not used by us for any other type of audience recording or monitoring. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/can-i-buy-lansoprazole-over-the-counter.pptx#bowl ">can you buy lansoprazole uk</a> People who performed poorly on the initial cognitive test &mdash; about a third of the participants &mdash; also had reduced blood flow to their brains and widespread white matter damage. Those who scored high on the test had signficantly better blood flow and more intact white matter, indicating that blood flow, cognitive functioning and brain structure were linked. <a href=" http://insideart.tv/germed-vigora-100.pdf#unskilled ">what is vigora tablets</a> “When I interviewed him after he lost re-election for his second term as president, he tried to insinuate that no one in Poland was as well prepared as he to fight the communist regime,” he says. “Even more, he indicated that the revolution in the 80s would have accomplished nothing without him.” <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/fosamax-dental-extractions.pdf#ajar ">does fosamax have vitamin d</a> "With our 4G network launching this summer, data growth will only continue to rise and this new fibre agreement with Virgin Media Business will give us the rock-solid foundation we need and help us deliver a great network experience for our customers," he continued. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/dulcolax-5-mg-dosering.pdf ">how long do dulcolax suppositories last</a> The sources said this Halo 4 streaming demo was a "prototype", so don't expect to see a dedicated streaming service anytime soon. We're already aware that the company is currently pushing to get Windows 8.1 out on the market, followed by the Xbox One and the Spring 2014 update for Windows Phone. Quite a few things are expected to happen next spring, including a possible Surface Mini/Xbox appearance, so it wouldn't be surprising to see the launch of a streaming games service in that window (or E3 2014  launch).

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).