Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I've been made redundant <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/lamisil-at-antifungal-spray-continuous-vjebe.pdf ">can you use terbinafine hydrochloride for ringworm wiki</a> Ylvis' viral video turned hit single, "The Fox," rises 12-8 on Digital Songs with 108,000 (up 25%) while Lady Gaga's "Applause" is stationary at No. 9 with 100,000 (down 9%). Jay Z's "Holy Grail," featuring Timberlake, descends four slots to No. 10 with 98,000 (down 17%). <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-100-mcg-for-miscarriage-hurt.pdf ">cytotec tablets for abortion qld</a> But he said the Mr Gauck, a former East German human rights activist, was deeply committed to remembrance, already having paid two visits to the sites of Nazi mass killings in Europe; the Czech village of Lidice near Prague in 2012 and the Italian hamlet of Sant'Anna di Stazzema in March this year. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/nolvadex-uk-source.pdf ">nolvadex uk source</a> I seriously want what these guys are smoking. If President Obama does not threaten a veto on this Tahrir square will not be the only place protest are going on. This will drive Democrats to the streets. <a href=" http://www.leivaliit.ee/effexor-generic-price.pdf ">effexor xr 112.5 mg</a> Felix Cross was struck and killed Saturday by an NYPD 90th Precinct van at Broadway and Hooper St. in Williamsburg in Brooklyn. Witnesses say the police officer driving the van was talking on her cellphone. <a href=" http://www.alantyers.com/olanzapine-ratings-jquery.pdf ">generic olanzapine or brand names in india</a> But the shooting death of unarmed black teenager Trayvon Martin in Florida last year and the Supreme Court's recent decision to strike down a portion of the nation's voting rights law showed the struggle was not over, they said.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How much will it cost to send this letter to ? <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-cheap-levothyroxine.pptx#string ">levothyroxine buy usa</a> Both sides fighting over a pair of proposed laws that would more tightly regulate the NYPD need to stop and count to 10 — because the histrionic epithets being flung back and forth are way beyond the pale. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/drug-interactions-levaquin-levofloxacin.pdf ">buy ofloxacin otic solution</a> The GOP is ONLY upset because they didn&#8217;t think of it first. Hooray for the stations to run the freedom America allows us all to have. It&#8217;s a documentary peeps. True stories, life situations and how she handled them. Personally, I welcome this type of TV show without the GOP throwing in their two cents. <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/dapoxetine-lasts.pdf ">dapoxetine hidroklorid</a> &ldquo;The treated bees, depending on the doses of the substance, are more confused. They usually do quite well when they fly along the vector but when they need to use their landscape memory, then they become lost. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-misoprostol-cytotec.pdf ">best trustedtabs order cytotec online</a> ** Thai housing developer Quality Houses (QH) saidon Wednesday it aimed to sell its stake in building materialsretailer Home Product Center Pcl at more than 16-17baht a share, as much as 26 percent above where the shares arenow. (Compiled by Maria Ajit Thomas and Lehar Maan in Bangalore) <a href=" http://vonfluestudio.com/clomid-to-buy-online.pdf ">clomid to buy online</a> Zimmerman, 29, was accused of second-degree murder for shooting Martin, 17, Feb. 26, 2012, inside a Sanford, Fla., gated subdivision where Martin&#8217;s father lived. While Zimmerman admitted to shooting the unarmed teenager, he has maintained the teen attacked him and he acted in self-defense.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).