Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm sorry, she's <a href=" http://stadsmagasinet.se/adderall-seroquel-zoloft.pptx ">can you get high off seroquel 50 mg</a> Meanwhile, women said they found it very attractive when potential partners pay their bills on time and are financially responsible. They also said financial compatibility was as important as sex when it comes to a long-term partner. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-clomipramine-australia.pdf ">buy clomipramine australia</a> Robin Thicke&#39;s &#39;Blurred Lines&#39; has been called the song of the summer, but is facing potential lawsuits over alleged copyright violations. An attorney for Thicke and collaborator Pharrell Williams filed a preemptive lawsuit Thursday,  in Los Angeles, asking a federal judge to determine that the tune does not copy elements from two older songs by Marvin Gaye and George Clinton. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/metronidazole-flagyl-buy.pdf ">flagyl buying</a> Neither Brown nor his staff would comment on his signing the abortion bill, which extends the ability to perform abortions by vacuum aspiration techniques to nurse practitioners, certified nurse-midwives and physician&rsquo;s assistants. <a href=" http://ishedlight.com/aliduet-120-precio.pdf ">aliduet side effects</a> Unlike Stoudemire and Martin, who has been hampered throughout camp by an ankle injury suffered late last season, Smith expects to return without any restrictions on how much he can play once his suspension is served. <a href=" http://www.algordanza.pt/mild-acne-differin.pdf#never ">galderma differin gel 0.1 review</a> “The health care reform law has completely changed the fundamentals of the health care marketplace. Insurers and providers are changing long-established ways of doing business to adjust to new realities and accomplish our mission to provide coverage and quality care,” Boyd said.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

About a year <a href=" http://apostolicfaithweca.org/singulair-tablets-reviews.pdf#thrilling ">montelukast tabletas 10 mg para que sirve</a> Heywood thinks classrooms may become more globally interactive: &ldquo;We could take virtual trips &mdash; rather than real ones &mdash; to countries like Australia, which would benefit the environment and parents&rsquo; pockets.&rdquo; <a href=" http://www.icbonline.org/order-rogaine-foam-times-a-day.pdf#faces ">rogaine foam malaysia price mql4</a> About 200 recall supporters also staged a half-mile (800- meter) march around City Hall in the afternoon, led by attorney Gloria Allred, who is representing Jackson and a handful of other women who have accused Filner of inappropriate behavior. <a href=" http://www.ext.fi/nexium-buy-canada.pdf ">can i buy nexium over the counter in canada</a> That, coupled with the fact its net debt to assets ratio - currently at 22.9 percent - is expected to be back within its 0-15 percent target range by the end of the year, has fuelled speculation the firm could step up acquisitions. <a href=" http://drakeed.com/lansoprazole-15-mg-orally-disintegrating-tablets.pdf ">alternatives to taking prevacid</a> Of the many marine habitats analyzed in the study, researchers found that coral reefs, seagrass beds, and shallow soft-bottom benthic habitats would experience the largest absolute changes in ocean biogeochemistry, while deep-sea habitats would experience the smallest changes.  <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-manufacturer-discount-program-event.pdf#catch ">celexa discount card wjcon</a> Who knows what the future holds for seven-time Cy Young award winner Roger Clemens (l.). We can only speak for the court of public opinion, which plans to put the Rocket on trial for looking like Chaz Bono, the transgender child of famed entertainers Sonny and Cher.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).