Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Where do you live? <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/generic-for-prevacid-30-mg.pdf#lofty ">prevacid coupons august 2012</a> Last night David, from Whitburn, re-lived the accident and praised his partner, Michelle, his brother, Michael, 36, a wagon driver, and his parents, Jenny, 63, who works at Gala Bingo, and Bob, 65, a retired miner, for their support. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?prescription-steroidal-anti-inflammatory-drugs.pptx#coldly ">buy geneza pharmaceuticals usa</a> Several sources confirmed the probe to Fox News. The investigation follows reports that a highly trained and specialized Capitol Police team arrived soon after the shooting started, but was told by a supervisor to leave the scene.  <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/amoxicillin-mg.pdf ">amoxicillin cheap</a> It is a legal requirement that all organisations - including charities, voluntary organisations and political parties - do not make such calls to numbers registered on the TPS unless they have the individual&#039;s consent to do so. <a href=" http://www.jaxmediator.com/avena-sativa-recommended-dosage.pdf#disposition ">avena sativa cause stomach cramps</a> I&#8217;m of the belief that values are only useful when they&#8217;re controversial. There are companies that write all these value statements that I think are kind of meaningless because they&#8217;re saying the same stuff. People are saying &#8220;be honest,&#8221; and it&#8217;s like, of course you&#8217;re going to be honest. That&#8217;s not a choice, that&#8217;s a value, you have to be honest. Go home if you&#8217;re not honest. Move fast is good because it&#8217;s something that people passionately disagree with. &#8230; What I really mean by move fast is I want to empower people to try things out and I don&#8217;t command that every iteration of what we release is perfect. What I optimize for is learning the most and having the best products 3, 5, 7 years from now. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/para-que-sirve-el-medicamento-bestafen-ibuprofeno-suspension.pdf#ungrateful ">para que es el bestafen ibuprofeno </a> They are washing up across the Hudson in part because of a surge in pricing in Manhattan and Brooklyn. With cheaper prices for bigger spaces, and easy access to the Big Apple on the PATH, this Jersey duo have proven quite appealing — even if both were underwater less than a year ago.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/diamox-sr-250-mg.pdf#wanderer ">where can i purchase diamox</a> "Treasury now estimates that extraordinary measures will be exhausted no later than October 17. We estimate that, at that point, Treasury would have only approximately $30bn to meet our country&#039;s commitments. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/cost-of-proscar-prescription-aviator.pptx ">generic finasteride price lcbo</a> If Root fails, or is injured, or Trott is further exposed by the bouncer, England need a batsman who can counterpunch while Cook takes his time: and although Nick Compton, who is 30, may well have more of a Test future than Carberry, who turns 33 later this month, he is a defender and accumulator, not a counter-puncher. <a href=" http://atomsystem.com/buy-norethindrone-acetate.pdf ">where can i buy aygestin </a> DiMaggio was a close family friend to the Andersons. Authorities say he killed Christina and Ethan Anderson and rigged the house to catch fire as he led sheriff’s deputies, cops and federal agents on a seven-day manhunt. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/nexium-online-uk.pdf ">nexium online uk</a> A tornado packing 110 mph winds hit Ursuline College in northeast Ohio early Saturday morning, collapsing a wall of the school's athletic center and damaging other buildings but causing no injuries, officials said. <a href=" http://ascofarve.com/?d-bal-max-results.pdf ">d bal max review</a> Since Rouhani was elected as president in June, he hascalled for "constructive interaction" with the world. The headof Iran's nuclear energy organization said on Wednesday he saw"openings" on the nuclear issue.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).