Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What do you like doing in your spare time? <a href=" http://puurveltman.nl/amoxil-antibiotic-dosage.pptx#pounds ">amoxil 400 mg 5 ml dosis</a> Honda was stretching credibility by giving the CBR500R two Rs in its name, because it's hardly a race replica. But although it's not notably faster than the other models, the 500R's added wind protection means it's more relaxing than the 500F on the open road. <a href=" http://www.theagencylimited.com/buy-alesse-online-cheap.pdf#severe ">buy alesse online cheap</a> “Everyone is ready to go, just waiting further instructions,” Hunter emailed the undercovers at one point in the sting. “They also really want a bonus job after this next mission, if possible.” <a href=" http://keaneynevin.ie/?rosuvastatin-atorvastatin-simvastatin-pravastatin.pptx#marco ">atorvastatin clinical trials</a> Changing laws to reduce tax avoidance by multinational corporations could earn the United States $60 billion a year under some estimates, or a fourth of all the revenue it gets from taxes on corporate income, the IMF said. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/himalaya-himcolin-review.pdf ">himalaya herbal healthcare himcolin gel</a> Analysts at BNP Paribas said they expected the greenback to "recover quickly versus the lower-yielding currencies in the G10." Fadi Zaher, head of bonds and currencies at Kleinwort Benson, said they were also betting on dollar gains. <a href=" http://drakeed.com/amoxicillin-875-mg-pink-tablet-uses.pdf ">amoxicillin 500mg dose for strep throat</a> This girl has some heavy duty demons to battle. Dad was an addict with accusations of being a child molester and Mom took cash to stay away. Lets not forget about how we all feel about the whole jackson family.That's pretty rough for adults to handle imagine being a teenage kid. I feel sorry for her.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Withdraw cash <a href=" http://www.mca.ie/where-can-i-buy-fluticasone-propionate-cream.pdf ">fluticasone propionate nasal spray doses</a> Yes there are a number of options available, you can set your browser either to reject all cookies, to allow only "trusted" sites to set them, or to only accept them from the site you are currently on. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-drug-doses-as-recreational.pdf ">abilify medication dosage nhs</a> One other thing. Unlike the myriad competition, this Range Rover has classic good looks. Land Rover got into this sector first, really, with the 1970 original, a still handsome design. That distinctive shape, the "floating" slim roof-line (because the widow pillars are blacked out), the squared-off edges and so on are all instantly recognisably Range Rover. <a href=" http://unpluggedexpo.com/buscopan-tablet-price-philippines.pdf#refuge ">buscopan composto na gravidez faz mal</a> Doubts remain about practicality of the vaccine though. PfSPZ is delivered intravenously, making it less well suited to mass vaccinations than oral forms or injections into the skin. Sanaria is looking for a more convenient way of delivering the vaccine. The need to keep the vaccine frozen in the liquid nitrogen vapor phase is another potential problem, but Hoffmann and others argue this infrastructure is already in place to transport semen for artificial insemination of livestock. "If you can carry semen into the deep Saharan belt and remote areas, why can&#39;t you do that for a human vaccine?" Swiss Tropical and Public Health Institute director Marcel Tanner said. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/kgr-100-potenzmittel-383 ">amitriptyline hydrochloride street price lcbo</a> The Cygnus spacecraft, a trial cargo ship launched last week by Orbital Sciences Corporation (NYSE: ORB), a Dulles, Va.-based space technology company, will not be able to dock with the International Space Station, or ISS, until Tuesday due to a software glitch, officials announced on Sunday. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=starting-dose-of-trazodone-for-sleep-dk2.pdf#bother ">trazodone hydrochloride information mg sleep side effects</a> Coronaviruses are a family of viruses that mostly cause respiratory infections like the common cold, but it also includes SARS, the virus that killed about 800 people in a 2003 global outbreak. MERS is distantly related to SARS but there are major differences between the two. Unlike SARS, MERS can cause rapid kidney failure and doesn't seem as infectious.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).