Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

This is your employment contract <a href=" http://www.anspc.it/index.php/steel-libido-womens.pdf ">steel libido red</a> The latest political standoff in Washington, which endedlate Wednesday with a deal to extend the country's borrowingcapacity for almost four months, had Fed officials refining andtesting those plans, in consultation with Wall Street. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/how-to-use-vigora-oil.pdf ">cost of vigora</a> If the preferred shares are converted, Samsung would get a7.4 percent stake in Corning. The shares are convertible at $20per share after seven years, with Corning having the option toforce conversion if its stock goes above $35. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-neurontin.pdf#mason ">buy gabapentin online us </a> Markets have largely avoided steep losses on optimism thatlawmakers would agree to end the partial government shutdown andraise the debt ceiling. At the same time, volatility has spikedas the deadline approaches with little obvious progress. TheCBOE Volatility index jumped 16 percent and is up morethan 40 percent over the past four weeks. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/ssri-pills.pdf ">list of ssri pills </a> Adding a note of caution into the earnings season, somestrong results - such as from drugmaker Shire orindustrial group ABB - were helped by lower costs.Still, investors bet on a further improvement in profits intothe new year. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/500-amoxicillin-dosage.pdf ">what is amoxil 875 mg used for</a> “Three airbases are being reduced to one. Uniquely as an armed maritime nation in northern Europe we have no maritime patrol aircraft and have no ocean-capable conventional vessels based in Scotland.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" http://www.novacast.se/ovaboost-directions.pdf#reasonably ">ovaboost and swollen breast</a> Attendance and interest are likely to wane when these games are played at Citi Field, especially when they drag on deep into the night. But it wouldn't matter as much who is pitching or in the stands if the Mets could continue to grind out victories, which they did Monday night on Andrew Brown's two-run single with the bases loaded in the 13th inning for a 5-4 win over NL-West leading Arizona. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?lansoprazole-otc-walmart-342 ">duloxetine dosage uk mg</a> "I did not know if Mr. Coulter was intoxicated or just very aggressive and agitated during out conflict," Investigator K. Turner wrote in the report, "but his actions was disorderly." <a href=" http://www.jaxmediator.com/horn-goat-weed-does-it-work.pdf#compact ">horn goat weed does it work</a> BEIJING/HONG KONG - China reiterated its opposition on Thursday to a European Union plan to limit airline carbon dioxide emissions and called for talks to resolve the issue a day after its major airlines refused to pay any carbon costs under the new law. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/atorvastatin-recall-canada-2012.pdf ">lipitor online pharmacy</a> "We are delighted with the Government's commitment to introduce compulsory microchipping by 2016. However we hope this alarming number of stray dogs will remind dog owners to ensure that their dog is microchipped and that their contact details are kept up to date to improve the chances of their dogs being returned to them should they stray." <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-lopid-online.pdf ">order lopid </a> The BOJ kept monetary policy steady and held off on revisingup its assessment of the economy on Thursday, opting to wait formore clues on whether the increasingly positive mood willencourage companies to ramp up spending.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).