Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I've just started at <a href=" http://www.aksimotell.ee/?how-effective-is-methotrexate-for-cancer.pdf#held ">methotrexate usp 35</a> &#8216;So there is no comparison between this and Iraq. This is where a crime against humanity has been committed and there can be no argument about that and we have to decide whether the world responds to such a crime in such a way as to reduce the chances of it happening again.&#8217; <a href=" http://www.tintypegallery.com/buy-imitrex-canada.pdf#observation ">cheap sumatriptan</a> The rare move by the U.S. Department of Justice to indict apowerful financial firm could end Cohen's career managingoutside money. It reflects what prosecutors and the FBI see aspervasive wrongdoing at SAC that hurts investors generally. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/bimatoprost-ophthalmic-solution-003-canadian-pharmacy.pptx ">order bimatoprost online no rx</a> He also said he wanted UK ministers to come to Scotland, but not just to lecture, adding: &ldquo;I am very keen that nobody in the UK should see Scotland as a no-go area. But when they come to Scotland it must be something more than a lecture tour.&rdquo; <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-500mg-is-it-strong.pptx#organizer ">robaxin for costochondritis sleep</a> It was during a separate hearing Monday in the same courthouse that a judge lifted the search warrant impoundment order. Motions to unseal the material were filed by The Patriot Ledger and Taunton Gazette newspapers and their parent Gatehouse Media, supported by The Associated Press and separately by The Boston Globe. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-generic-paxil-online.pdf#suburb ">where can i buy paxil </a> Helkie and Britton both say they will focus on finding conservative solutions for risk-averse clients, looking at old-fashioned products like segregated funds, which offer the growth potential of a mutual fund with the security of a life insurance policy, or annuities, even if the fees that come with those investments would have made them unattractive before.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I've just graduated <a href=" http://www.tcheaz.com/amitriptyline-for-sale-uk.pptx ">does amitriptyline 25 mg get you high</a> The Lao transport ministry statement said the crash is being investigated and the airline hoped to announce its findings on Thursday. A Lao Airlines employee contacted by phone at Vientiane's Wattay airport said a news conference would be held Thursday. <a href=" http://beetperformer.com/cocked-n-loaded-friction.pdf ">cocked n loaded pills</a> The two portfolio managers, Annette Bongiorno and JoannCrupi, spent much of their time scouring newspapers for stockprices as they "thought up lies to tell investors," Schwartzsaid. Crupi used $2.7 million from the scheme to buy a beachhouse, while Annette Bongiorno took more than $58 million forherself just before the firm's 2008 implosion, Schwartz said. <a href=" http://freaktab.com/provera-online-buy.pdf ">order provera online</a> GSK says the vaccine will be not-for-profit – but it will add 5% to the cost price which will go towards further research and development work on tropical diseases. The pharmaceutical giant has spent $350m (£218m) on the vaccine so far and expects to invest $260m more before it reaches children. A team of 40 people will be needed to process the 1m pages of paperwork out of the many trials, which were held in seven Africa countries in different age groups. The Bill and Melinda Gates Foundation also put in about $200m. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/lamisil-tablets-online-uk.pdf ">terbinafine tablets price uk</a> Ironically, the Nato effort to secure Afghanistan from the militants over the past 12 years, assisted by Western aid donors, has done much to open other doors, by helping girls into education and ensuring that women have a voice in society. Maternal mortality has been slashed. <a href=" http://www.novacast.se/dianabol-vs-anadrol.pdf ">dianabol dragon pharma </a> The self-consciousness of it all can make “Home” feel like color-by-numbers country. But Crow’s melodies prove tidy and compelling enough to balance that out. There’s a rock zip to “Shotgun,” a down-to-earth charm in “Easy” and a great yearn to “Call Me When I’m Lonely.” These songs suit pop playlists as sweetly as Nashville’s.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).