Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could I take your name and number, please? <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-femara-online-india.pdf#sequence ">buy femara australia</a> Some analysts said Yellen's likely policy approach should besupportive for stock markets that have come to rely on easymoney from the Fed, but the market reaction on Wednesday did notprovide a clear read on investor sentiment. <a href=" http://www.law-business.com/?much-does-wellbutrin-cost-canada.pdf ">wellbutrin xl generic vs brand 2011</a> "Our chief concern is that this legal uncertainty will discourage operators from developing content and services tailored to younger users, and will lead popular sites and services that may appeal to minors to prohibit minors from using their services," said CDT&#039;s policy counsel Emma Llanso. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/nexium-mups-20-mg-magensaftresistente-tabletten-medizin.pdf#cadence ">esomeprazole magnesium dihydrate solubility</a> The charity, which promotes adult learning across England and Wales, said it had previously raised concerns about the idea of charging people for on-the-job training while working, in most cases, for very low wages. <a href=" http://ishedlight.com/brazilian-fat-burner-pills.pdf#opt ">brazilian fat burner</a> One of them is Tatiana Romero, a 27-year-old licensingcompliance expert at software firm The Foundry. She and herboyfriend spend about 10,000 to 11,000 pesos ($780 to $860) amonth on non-essentials, including 2,000 pesos ($160) for a nicemeal. <a href=" https://www.citis.com.br/cheapest-clomid-online-stories.pptx#exception ">clomiphene citrate tablet formulation flowchart</a> China's second-quarter economic growth cooled to 7.5percent versus a year earlier, from 7.7 percent inJanuary-March, in line with expectations. Other figures showed ahealthy rise in retail sales, while industrial output slightlyundershot forecasts.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could you send me an application form? <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?disposal-of-prescription-drugs-madison-wi.pptx#myrtle ">groups against prescription drugs</a> Derek Holliday, head of environment for the CLA, told BBC News: “It&#039;s true that in many areas there’s no good upland management plan in place – but grouse shooting brings a lot of benefit to therural economy. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-chewable-tablets-axiolabs.pdf#oddly ">what&#39s in children&#39s motrin with amoxicillin</a> Mayor of Lewisham, Sir Steve Bullock, said: "Justice has been delivered. I am delighted for the thousands of people in Lewisham who fought so hard to have their voices heard and applaud all those who dared to hope and believe that together we could make a difference. <a href=" http://www.tintypegallery.com/where-can-i-buy-misoprostol-in-south-africa.pdf ">order misoprostol online</a> The Lincolnshire Police Department said he used fraudulently obtained gift cards, cash and prepaid credit cards worth $50,000 to pay for two Disney cruises and 15 Disney World trips over five months. <a href=" http://realeconomylab.org/coq10-dosage-for-periodontal-disease.pdf ">coq10 ubiquinol vs ubiquinone fertility</a> * A retiree healthcare trust will force Chrysler Group LLCto go public unless Italian automaker Fiat SpA agrees to pay topdollar - more than $5 billion - for the trust's stake in theU.S. automaker, several people familiar with the matter said. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/cheapest-place-to-buy-alli-uk.pdf#pop ">when will alli be back in stock in the uk</a> They had landed two generations earlier, led by Christoph Hoffmann, a Protestant theologian from Ludwigsburg in Wuerttemberg, who believed the Second Coming of Christ could be hastened by building a spiritual Kingdom of God in the Holy Land.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).