Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Free medical insurance <a href=" http://www.endcyberbullying.org/lamisil-prices.pptx#each ">terbinafine cream for ringworm</a> One question is: Where is Vice President Joe Biden in all this congressional debate. Is he not the president of the Senate? In the last debt-ceiling crisis, he played a monumental role, along with Senate Minority Leader Mitch McConnell, R-Ky., in striking a deal with Republicans. During this budget battle, the vice president has been missing in action. President Obama should bring Joe back. Unlike President Obama, Vice President Biden understands the Senate and is respected by his colleagues. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/where-can-i-buy-clomid-tablets-in-south-africa.pdf ">where can i buy clomid for pct uk</a> At euronews we believe in the intelligence of our viewers and we think that the mission of a news channel is to deliver facts without any opinion or bias, so that the viewers can form their own opinion on world events. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/buy-dayquil-online.pdf ">dayquil nyquil price</a> The No. 2 U.S. carrier is offering $15 a share in cash - an 88 percent premium to Leap's Friday close of $7.98 - to seal the latest of a wave of acquisitions to emerge from a telecoms sector struggling to expand network capacity, as use of bandwidth-hungry smartphones and tablets explodes. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-pantoprazole-20-mg.pptx ">order protonix over the counter</a> “What&#8217;s been great is having this industry get thrown under the bus has made the people who were engaging in unethical practices, the light&#8217;s being shown on them now in pretty good ways. Our business model has to be about producing graduates. And those graduates have to get jobs,” he told me. <a href=" http://unicampusmedia.com/cheaper-alternative-to-flomax.pptx#apex ">buy cheap flomax</a> Iron ore arrivals also surged to a record of more than 74million tonnes as mills ramped up production, while coppershipments jumped 18 percent from August to hit their highest in18 months, as end-users rebuilt inventories on a brightereconomic outlook.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" http://absoluteitsolutions.com/buy-escitalopram-10-mg.pptx#legally ">escitalopram 10 mg reviews</a> The Senate is set to vote on Wednesday on Fred Hochberg's nomination as president of the U.S. Export-Import Bank, and in coming days on the nominations of Thomas Perez to be labor secretary and Gina McCarthy to lead the Environmental Protection Agency. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/can-i-buy-naproxen-over-the-counter-uk.pdf ">can you buy naproxen over the counter in the uk</a> Even more potential buyers may come off the fence: At the current pace of economic and job growth, mortgage rates could hit 6 percent next year, which could spark even more sales, according to Richard Barrington of moneyrates.com. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/levothyroxine-online-uk.pdf ">synthroid buy online uk</a> &#8220;We&#8217;re delivering democracy on a platter, on a platter. Do you take it? We say take it or leave it,&#8221; Mugabe told a rally in Harare to mark Heroes Day, an annual celebration of those who fought to liberate the country from white minority rule, leading to its independence in 1980. <a href=" http://fireflyitservices.com/alli-weight-loss-best-price.pdf#grant ">alli coupon walmart</a> The children's father, Brett, who was living at the time apart from his family in Tennessee, has said he was bewildered by the actions of DiMaggio, a longtime close friend who had served as the best man at his wedding and was like an uncle to his children. <a href=" http://atomsystem.com/purchase-albenza.pdf#ant ">albendazole buy online</a> Dr. Warshel said his work was intended "to satisfy our curiosity" about how molecules in complex chemical reactions behave. "It is like seeing a watch and wondering how it really works," he said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).