Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to withdraw $100, please <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/methotrexate-pfizer-25-mgml-hinta.pdf#traditional ">dosage of methotrexate for lupus</a> For instance, a 40-year-old in rural southwest Georgia would pay $481 a month for a midlevel plan &ndash; more than double the cost of someone in the eastern portion of the state, where the premium is $238. <a href=" http://theclocktowernyc.com/manforce-strawberry-ad-model.pdf#gloomily ">buy manforce staylong gel online</a> Colon literally threw himself in to the Jets-Patriots rivalry in Week 2. His role in a late-game skirmish along the New England sideline in the Jets’ 13-10 loss in Foxborough cost him about $34,000. The league doled out $88,500 in fines from that game, further evidence that these teams aren’t very fond of each other. <a href=" http://randyniles.com/frova-discount.pdf ">frova migraine medication side effects</a> About 20 typhoons hit the Philippines every year, often causing death and destruction. A state of national calamity was declared last December after typhoon Bopha killed more than 700 people in the resource-rich south, but most storms make landfall further north. <a href=" http://www.ext.fi/buy-amoxicillin-500mg-online-uk.pdf#hop ">buy amoxicillin on line</a> The trust, a type known as a voluntary employees'beneficiary association or VEBA, is unhappy with the price Fiathas offered for its Chrysler stake. Now, the VEBA is exercisingits right to push Marchionne to take Chrysler public. <a href=" http://uff-fau.org/bioposer-til-hund.pdf#help ">biopose 10 mg</a> The union has staged strikes in all but four years since it was created in 1987, making South Korea's auto industry far more prone to industrial action than its big global rivals, the United States, Japan and Germany.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I saw your advert in the paper <a href=" http://www.algordanza.pt/norvasc-10mg-pret.pdf ">norvasc health canada</a> It was the first time Holmes had run hard in public since suffering the injury last September. Earlier in the week, Holmes maintained that, “right now, I can’t run,” but he looked to move easily at three-quarters speed during the routes and separate sprints. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-buy-cheap-imac.pptx ">generic lamotrigine er cost</a> "It is hard to imagine how these entertainers should be paid at the minimum wage, which would amount to a fraction of the $1,000 or more that some of them acknowledged they earned in a single night," Langan said. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/rogaine-printable-coupon-march-2014.pptx ">rogaine for men reviews</a> What Taiwan holds &ndash; on the surface, at least &ndash; started to become evident from the top of Taipei 101, where I stood, nose to nose with a small cloud, on my first morning in the capital. Named for the number of floors it holds, the skyscraper was the tallest structure on the planet until 2009, when a Dubai mega-project relegated it to second place. More than twice the size of Taipei&rsquo;s next highest building, 101 provides an eyrie over the metropolis. On the rim of the urban basin, meanwhile, belts of humped woodland hinted at what the rest of the island held in store. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-names-mw2.pdf ">isotretinoin names used</a> "The USFDA had conducted inspections at Ranbaxy's Mohalifacility in 2012, resulting in certain observations," Ranbaxysaid in the statement. "The company believes that it has madefurther improvements at its Mohali facility ... and remainscommitted to addressing all concerns of the USFDA." <a href=" http://keaneynevin.ie/?buy-acyclovir-cream-boots.pptx ">acyclovir 400 mg price comparison</a> The Yankees made their offer to the manager, according to a source, who called it “very generous.” While the exact parameters are unclear, it is believed to be between $4 million-$5 million per year, enough to make Girardi the second-highest paid manager in the majors behind only Mike Scioscia of the Angels, who signed a 10-year, $50 million contract in January 2009.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).