Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I can't stand football <a href=" http://www.disneyconcerts.com/liek-revatio.pptx#component ">revatio pbs</a> In his first game back after returning from offseason shoulder surgery, captain Ryan Callahan collided, shoulder to shoulder, with Anze Kopitar early in the second and left the ice bleeding from the mouth. He underwent some dental repairs from Kopitar's stick and returned in the third period. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/genf20-plus-bad-side-effects.pdf#ownership ">genf20 plus buy online</a> The president did admit that there will be &#8220;some glitches along the way&#8221; in getting the new exchanges up and running. &#8220;Every law has hiccups when it&#8217;s first starting off,&#8221; he said. <a href=" http://www.lisovani.cz/paxil-cr-sales.pdf ">does paxil cr cause weight gain</a> "He was like a brother and a son to me,” Dino Spadaccini told the Daily News. “He flew with me as a teen. It’s just an unfortunate event that someone so young, so full of life, enjoying something is gone.” <a href=" http://powerbible.com/buy-wellbutrin-online-cheap.pdf#consists ">buy wellbutrin sr 150</a> "You have me confused with my evil twin brother. He lives in Pakistan and visits the UK regularly." He had two Pakistani passports, one in his own name and the other in the identity of his 'twin'. Both passports listed all his own children. "My brother has children born on the same dates with the same names," said a claimant from Glasgow. <a href=" http://iacs.org.br/buy-venlafaxine-er-online.pdf ">where can i buy venlafaxine</a> Gowdy and fellow Republican Representative Raul Labrador expressed frustration over how the DREAMers were pushing for citizenship for all of the undocumented foreigners. They said there were people that warranted more scrutiny and that other foreigners working in the United States do not automatically become citizens.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to take the job <a href=" http://www.lcwpros.com/buy-elexia-online.pdf ">buy bio elixia </a> At these LEGO-themed wonderlands, you can hop on a roller coaster and take a ride through an enchanted LEGOLAND castle, plunge down a flume on a LEGO-themed pirate ship and take in 4-D movies of your favorite LEGO characters. You’ll also find lots of mini model displays of cities, landmarks and more. Oh, and be sure to take home a souvenir at the LEGO stores on site. <a href=" http://awsg.org.au/much-does-generic-strattera-cost.pdf ">strattera msds</a> The current timetable could leave Boehner with the most difficult decision of his career: whether to approve a clean continuing resolution the Senate will likely send it Monday afternoon or allow the government to shut down for the first time since late 1995. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/mirtazapine-mims-online.pdf#across ">remeron 30 mg tablets</a> The biggest play made was on the game-tying 2-point conversion. Garrett scrambled back behind the 20 yard line on the right sideline, where he unloaded a pass across the field to Johnson in the back of the end zone where the receiver came down with both feet in bounds. <a href=" http://www.novacast.se/saw-palmetto-900-mg.pdf#sir ">saw palmetto results</a> “It’s another example of Palestinian leaders saying one thing in English that they know Westerners want to hear and another thing in Arabic to their own followers to continue terrorism against Israel,” he continued. <a href=" http://keaneynevin.ie/?buy-keflex-uk.pptx#beautifully ">keflex acne rosacea</a> A letter earlier in the year warned parents that their sons were required to achieve four Bs and a C in their exams in order to retain a place at the school, including at least a B in subjects they planned to study at A-level.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).