Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to cancel this standing order <a href=" http://www.prodental.com/?prescription-lab-compounding-pharmacy-tucson ">what is rx in drugs</a> This comes from our ad serving technology and is used to track how many times you have seen a particular ad on our sites, so that you don't just see one advert but an even spread. This information is not used by us for any other type of audience recording or monitoring. <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/biaxin-order.pdf#stability ">order biaxin online</a> About 20 restaurants and food businesses will donate a portion of Friday’s receipts to the Gowanus Canal Conservancy as part of Dive In Gowanus, a one-night event with a two-pronged purpose: to help bring the so-called Lavendar Lake back to life and to celebrate the vibrant neighborhood around the canal. <a href=" http://ishedlight.com/beautiful-slim-body-pills-reviews.pdf#protect ">beautiful slim body pills buy</a> Koosman hopes Harvey has a similar experience. “I hear good things about him,” Koosman says. “I would tell him, first of all, enjoy it, look forward to it and then go out there and win. The National League has to show its dominance again. I wish him a lot of luck.” <a href=" http://www.webdynamics.ca/mouthwash-containing-tetracycline.pdf#refresh ">para que sirve la tetracycline 500 mg</a> July 25 (Reuters) - U.S. oil and gas company Noble EnergyInc on Thursday reported quarterly earnings that fellshort of Wall Street expectations because U.S. oil productionwas hurt by downtime and stormy weather. <a href=" http://icnc.co.nz/prevacid-solutabs-ingredients.pdf ">what is the drug lansoprazole used for</a> A website known for viral comedy videos popular with Americans under 30 - Funny or Die - has a few ideas and is enlisting celebrities to make something that catches the attention of a key demographic the White House needs to sign up for Obamacare.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I came here to work <a href=" http://atlantisclubkft.hu/is-10mg-of-lexapro-enough-for-anxiety.pdf ">lexapro zoloft</a> The Delhi Police, among many other agencies, had promised a slew of measures to make public spaces safe for woman. Enhanced patrolling and deployment at vulnerable spots, PCR pick-ups, more women personnel, etc. However, most of them were either not executed or if done, only half-heartedly. The focus of policing is still on the VIP districts — maximum PCR vans per district is still in New Delhi.  <a href=" http://www.catenn.org/generic-avapro-picture.pdf ">avapro tablets</a> Odd couple antiheroes? Skip “The Lone Ranger” (everyone else has) and aim for Sidney Lumet’s 1975 true-life masterpiece, set in Brooklyn in August 1972. Al Pacino and John Cazale play Sonny and Sal, trying to make it through a bank robbery-turned-hostage situation in one piece. This urban-outsiders flick has more punch per moment than a hundred Jerry Bruckheimer films, and it doesn’t need war paint. <a href=" http://tamarabaranova.com/buy-paxil-cr.pdf ">can i buy paxil online</a> "An improving economic situation in the UK does notautomatically lead to a windfall for the public finances becausewe shouldn't assume that a structural deficit is solved by animprovement in GDP," Osborne told a Thomson Reuters Newsmakerevent in London. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/male-enhancement-pills-do-they-really-work.pdf ">avela tem omega 3</a> The new iPhone Lite photo shows a white device with a lightning-connector, headphone jack and a camera with LED flash. What stands out is that all the certification logos are already present on the back of the phone, which could indicate that the iPhone Lite is almost ready to hit shelves. This, combined with other rumours and leaked info, makes it seem quite a bit more probable that Apple is in fact planning to launch a more affordable iPhone. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-meloxicam-oral-suspension-for-dogs.pdf#beam ">buy meloxicam for dogs australia</a> For example, the 9th Circuit Court agreed there was considerable evidence the family's expenses, including two cell phones for the family and leasing a reliable car could be seen as reasonable and that the excess expenses &ndash; including cable and children's haircuts &ndash; could be deemed marginal.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).