Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

perfect design thanks <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-skin-rash.pptx ">isotretinoin gay quai thai mkv</a> The 58-year-old was a strong critic of the government, having founded the Movement of the People Party after the Arab Spring in 2011 and holding a key position in the National Constituent Assembly charged with drawing up a new constitution for Tunisia. <a href=" http://www.jaxmediator.com/yohimbine-discovery.pdf ">yohimbine to help women lose weight</a> A possible explanation behind the spurt in loans may be theturmoil in global financial markets since June when the U.S.Federal Reserve signaled its desire to withdraw the supply ofcheap money. That sent global financial markets, particularlydebt markets - which companies tap to raise money - into atailspin. <a href=" http://www.careercadence.com/allopurinol-generico.pdf#deception ">allopurinol iv dosage</a> AEG Live lawyer Marvin Putnam said Rowe, the King of Pop's ex-wife and the birth mother of his oldest son and daughter, "probably" will be called to testify but not until other witnesses including Michael's oldest sibling Rebbie Jackson take the stand. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/lansoprazole-liquid-form-uk.pdf#placing ">cost of lansoprazole 30 mg uk</a> It is often said that the only cure for high prices is highprices (meaning that high prices are necessary to stimulate moreproduction). But it is equally true that the only cure foroversupply is a period of lower prices to stimulate demand andswitch off the cash flow and incentives for developingalternative supplies. <a href=" http://predicare.se/rx-oz-shapewear.pdf#enginedriver ">online buy oz shapewear</a> Caroline Abrahams, Charity Director of Age UK, said: &ldquo;For local authorities to continue to meet their human rights obligations the rates paid to care providers must cover the true cost of care.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like some euros <a href=" http://iacs.org.br/buy-fluticasone-propionate-inhaler.pdf ">buy flovent inhaler online</a> “Why Does Kate Middleton Still Have Her Baby Bump?” screamed one headline, as another quipped: “Kate Middleton's royal baby post-bump is a boost of confidence for new mums everywhere.” One fashion blogger wrote “in all honesty, the dress was not pleasing to the eye, neither was the stomach. I hope she gets her post-maternity-bod soon,” while another tweeted “how can she look so pretty just after giving birth.” <a href=" http://www.valentineavoh.com/25-mg-fentanyl-patch-cost-street.pdf ">fentanyl patch maximum dosage</a> The release comes about three months after the company&#8217;s iPhone app and mobile Web release, which brought with it significant growth for the startup. In the 90 days since release, the network has become available in more than 18,000 neighborhoods in the U.S., and consistently sees three percent growth week over week in neighborhood expansion, member sign-ups and shared content. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/keflex-500mg-dosage-for-adults.pdf#express ">keflex 500mg 4 times a day</a> The National Assembly, where Mr Maduro's socialist government has a nearly two-thirds majority, will schedule a vote on the request next week and is widely expected to grant him the fast-track legislative powers in a revival of a measure used several times by his predecessor, Hugo Chavez. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=lasix-online-ordering.pdf#soldier ">order furosemide online</a> Currently, nearly half of India's annual rice and wheat supplies are lost to rot or corruption, and while deaths from contaminated food are rare, many of the country's poor are offered substandard food, sometimes containing stones and grit. <a href=" http://powerbible.com/can-i-buy-metformin-over-the-counter-in-australia.pdf ">buy metformin over the counter </a> Industrial conglomerate Honeywell International Inc and travel technology company Amadeus IT Holding SA areweighing offers in the second round of bidding for Arinc, thesources said, adding to the roster of companies participating inthe auction previously reported by Reuters.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).