Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-peptides-clomid.pdf#wrapping ">clomid purchase</a> Turkish Prime Minister Recep Tayyip Erdogan has been making some pretty inflammatory remarks about the events in Egypt. He&#39;s been one of the loudest voices defending the Muslim Brotherhood and calling for international condemnation of Egypt&#39;s interim leaders &mdash; and now he claims that Israel is also to blame. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-buspirone-for-cats.pdf ">buy buspirone online</a> Hector Noesi allowed a run in the seventh. After Lucas Luetge tossed a flawless eighth, Bobby LaFromboise couldn&rsquo;t shut the door, giving up three consecutive hits, a run and a walk before registering an out. He was lifted for Danny Farquhar, who gave up a sacrifice fly for another run to make it 12-3. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=natural-replacement-for-glucophage.pdf ">cheap glucophage</a> "We've literally gone from greed to fear in a matter of acouple of months, and that all is due to interest rates rising,"Galley of RiverNorth said in an interview on Sept. 10, inreference to price changes on closed-end bond funds fromexpensive to cheap over that period. <a href=" http://www.law-business.com/?bupropion-online-india.pdf#representation ">teva/impax generic wellbutrin xl 300mg pulled from us market on non</a> Ruffelle is hoping that the show will &ldquo;have a life&rdquo; and transfer to New York, as her previous show, the autobiographical Beneath the Dress, did. But most of all, she hopes that Paris Original will let her fans in on a different side to her. &ldquo;It&rsquo;s taken me a long time but I feel as if I&rsquo;m growing up. It will be nice for the fans who know me and my voice from Les Mis to see, however many years later, the person I&rsquo;ve turned into.&rdquo; <a href=" http://www.a3xd.pl/?what-is-the-cost-of-revatio.pptx#water ">revatio krankenkasse</a> The Treasury Department will sell a combined $64 billion incoupon supply and at least $65 billion in bills next week. Unless a debt limit deal emerges soon, the prospect for laterTreasury supply is murky, analysts said.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm sorry, I'm not interested <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-cipro-500mg.pdf ">buy ciprofloxacin eye drops online</a> "We'll see other Chapter 9s," said Kenneth Klee of Klee, Tuchin, Bogdanoff & Stern in Los Angeles, who is representing Jefferson County, Alabama in its Chapter 9 case. "The pension problem is one that will require resolution, and with the labor relations being strained in parts of the country and some politicians not able to say no to employees and retirees, I expect there will be other chapter 9s to be filed." <a href=" http://www.tbb.no/purchase-pfizer-lipitor.pdf#wits ">purchase lipitor</a> "The cupboard was pretty bare at the end of (2012/13), so Idon't see us having a huge excess of production lying around,"said Kevin Price, senior trader for the Canadian office ofSingapore-based Agrocorp International. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/mirtazapine-online-bestellen.pdf ">30 mg mirtazapine for sleep</a> The rate increase does not affect many students right away; loan documents are generally signed just before students return to campus, and few students returned to school over the July Fourth holiday. Existing loans were not affected, either. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/dapoxetine-tmax.pdf#enlighten ">generic name of dapoxetine</a> But if you can, take it easy on yourself and preserve the basic structures of your life. "Whatever you do, don't sell your house," says Cohen. "We did, and it was totally unnecessary. It made reintegration on the other end much harder than I expected." <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-prescription-help-mba.pptx ">1 mg abilify weight gain pms</a> 3. The addition of new track infrastructure in the Lee Valley and passing loops north of Broxbourne to bring new capacity headroom. Fundamentally, the lack of network capacity overwhelms all other efforts to improve the Stansted Express. There are few opportunities for fast and express services to overtake stopping services. Building a new track for a roughly six mile stretch from Lea Bridge to Enfield Lock, with amongst other things, a fourth platform at Tottenham Hale, would dramatically increase the ability of express services to overtake stopping services. This would be complemented at the northern end of the route by passing loops at Sawbridgeworth at Bishops Stortford, where there is currently only one opportunity for a following train to pass.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).