Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

i'm fine good work <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-use-insomnia-side-effects.pdf ">trazodone hydrochloride 50 mg reviews bmw</a> Scientists in Malaysia are currently looking at some "forgotten" food grains, some from hundreds of years ago, which "show a remarkable drought tolerance and ability to grow in very poor soil", says Sean Mayes from Nottingham University, UK, who is currently working in Malaysia. <a href=" http://www.stconsultores.com/can-you-buy-finasteride-in-australia.pdf ">buy finasteride 1mg canada</a> Now, though, it is no longer necessary to be in the bullies&rsquo; physical presence in order to be bullied: instead, their presence is a constant one, 24-7, thanks to modern technology and young people&rsquo;s obsession with their mobile phones. <a href=" http://transformando.org/cvs-arousal-gel-reviews.pptx ">cvs arousal gel reviews</a> He fired into an open net before Poulin could recover. Bailey wristed in a shot with 54 seconds left in the first to cut it to 2-1 after he corralled Michael Grabner’s drop pass in the right circle. <a href=" http://www.skanholz.ee/acetazolamide-250-mg-dosage.pdf ">diamox tablet dose</a> Over the last decade, their son Teddy has made his own name as one of pop’s most lyrically hard-edged and melodically agile writers. In 2002 Teddy helped revive his mother’s career, co-writing gorgeous and fraught material for her after she had not recorded for nearly two decades. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/where-to-buy-renova-in-uk.pdf#tack ">renova buy online uk</a> By the end of the weekend, a couple of the guys I&rsquo;d been chatting to asked me out for a drink, which was the point of the whole exercise, but I found myself stalling because I wasn&rsquo;t really sure what they wanted from the whole encounter. Was it a date drink, or a preamble to a hook up drink? What if they were expecting half a lager and a quick shag when I was anticipating an evening in the pub and a trip to Pizza Express if things went well?

2rand[0,1,1]

23.5 2017

What company are you calling from? <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/tavor-rifle-cost.pdf#box ">tavor 2 5 mg expidet tabletten</a> Pepper is eyeing the Capital Finance operation, whileconsortium partner Bank of America Merrill Lynch is looking tobuy the BOS International corporate loan book, according topeople familiar with the process. <a href=" https://www.ivanexpert.com/venlafaxine-er-cp24.pdf ">cheap effexor xr 150</a> Action hero Jason Statham needed a transporter of his own after a late night out. Our spies saw the "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" star three sheets to the wind at the upper East Side watering hole Dorrian's Red Hand on June 21, 2013, where he was hitting on pretty coeds and got so tipsy he was lucky he didn't hit the floor. Statham was in the company of reputed party boy, former Yankees catcher Jim Leyritz (l.). Statham had to be carried back to his hotel room after struggling to stand around 4 a.m. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/buy-bimatoprost-usa.pdf ">overnight bimatoprost cod shipping</a> Time Warner executives highlighted the turnaround of its CNN news channel under the direction of former NBC Universal CEO Jeff Zucker, who took over the cable network in January. Bewkes said CNN's ratings were up nearly 70 percent in its key demographic of 25-54 and the network took market share from its rivals in the quarter. CNN is making "real progress" and has the potential to make more money, Bewkes said. <a href=" http://drakeed.com/felodipine-er-25-mg.pdf ">felodipine tablets 10mg</a> The study was carried out by John Jerrim at the Institute of Education, University of London, who analysed scores for 15-year-olds in Pisa tests carried out for the Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD). <a href=" http://www.cancerprostata.org/cleocin-ovules-for-bv.pdf#welcome ">cleocin 2 vajinal krem</a> The dollar index, which measures the greenback's valueagainst a basket of currencies, edged up 0.1 percent to 84.268. The dollar index had set a three-year high of 84.588 onMonday following Friday's upbeat U.S. jobs report.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).