Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What's your number? <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-trade-name-entity.pptx#copy ">sinequan dosage pdf</a> But traitor is what Snowden has been roundly called. Harry Reid: “I think Snowden is a traitor.” John Boehner: “He’s a traitor.” Rep. Peter King: “This guy is a traitor, he’s a defector.” And Dick Cheney not only denounced Snowden as a “traitor” but suggested that he might have shared information with the Chinese. <a href=" http://stravemarketing.com/cheap-propecia-online-australia.pdf#helped ">cheap propecia australia</a> Millions flock to the Muslim holy cities of Mecca and Medina for the haj each year, and since many of the MERS cases have been reported in Saudi Arabia or linked to people there, some health officials had feared a large outbreak during the haj. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/cost-of-celebrex-generic.pdf ">celebrex 200 mg high</a> In February 1951, physicians at Johns Hopkins Hospital in Baltimore took a biopsy of Lacks' aggressive cervical cancer when the tobacco farmer and mother of five was 31. The tissue sample, taken without her knowledge, gave rise to the first line of human cells that could grow endlessly in lab dishes. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-anafranil-25mg.pptx#swamp ">where to buy clomipramine</a> U.S. sources have told Reuters that intercepted communication between bin Laden's successor as al Qaeda leader, Ayman al-Zawahri, and the Yemen-based wing was one part of the intelligence behind their alert last week. <a href=" http://stravemarketing.com/buy-finasteride-1mg-cheap.pdf ">cheap propecia nz</a> The disease progresses rapidly once symptoms appear and is always fatal, usually within a few months. But the symptoms can take decades to show up. They include behavior changes, memory loss, impaired coordination and other neurological problems.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I saw your advert in the paper <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/how-to-get-off-paxil-10-mg.pdf ">cost generic paxil without insurance</a> Reid said he met on Saturday with Senate Republican leader Mitch McConnell. But Reid also said that Republicans must allow the U.S. government to reopen and support fast action on raising federal borrowing authority to avoid a historic default in order to achieve progress on other budget issues. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/tadapox-forum.pptx ">tadapox test</a> “Trump is in the midst of potentially fraudulent behavior,” a source inside CREDO tells Confidenti@l. “He’s being accused of these really unethical practices, and NBC continuing to put his show out there and promote him is misleading.” <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/zomig-medication-interactions.pdf#compelled ">zomig 2 5 mg compresse costo</a> Switzerland will not be able to call on Roger Federer although Stanislas Wawrinka, fresh from reaching the U.S. Open semi-finals, will lead them against Ecuador in one of the other seven playoff ties which will decide next year's World Group. <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?inhaled-salmeterolfluticasone-propionate-combination-a-review-of-its-use-in-persistent-asthma.pdf#dictum ">how much does fluticasone propionate nasal spray 50 mcg cost</a> Merck said its decision to suspend sales will allow thecompany time to implement its plan announced on Tuesday toestablish study protocols, identify feeders and packers toparticipate in its audit while creating a third-party team tooversee the process and validate its results. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheap-fenofibrate-160-mg.pdf#designer ">cheap tricor</a> "If Ian Peters paid as much attention to the needs of British Gas customers as he does to the billions of pounds of profits at his parent company Centrica, he may have found less of an angry backlash from furious customers today."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).