Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could you please repeat that? <a href=" http://vcreme.edu.vn/can-i-buy-renova-cream-online.pdf ">buy renova cream 0.02 </a> I simply don&#8217;t believe any of them. There is too much money involved and I don&#8217;t care unless there is a policy which starts to pro-actively ban/suspend players caught. I don&#8217;t believe him especially, this is one of those hindsight things like in baseball. In hindsight when we look at the things Bonds did at 40 years old or just looked at Sosa/McGuire&#8217;s builds, it&#8217;s so obvious. Just like this, human beings don&#8217;t recover this well this fast to ACL injuries. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=desyrel-normal-dosage-rabbits.pdf ">trazodone 50mg capsules zwanger</a> Although binge drinking among young people has decreased in the last several decades, it is still fairly common among high school seniors, according to new research from the University of Michigan, Ann Arbor. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-actavis-promethazine-online.pdf#jelly ">buy purchase phenergan</a> Electronic cigarettes come in a variety of flavors such as cookies and cream milkshake, strawberry, and cherry. Since they are not a tobacco product, teenagers in many parts of the country can buy them, in stores or online. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-terbinafine-tablets.pptx ">order terbinafine tablets </a> &ldquo;In January 2010, Pierini taunted Ziv at a party given by an executive of the [company&rsquo;s] biggest client at her home by repeatedly referring to Ziv as &lsquo;Susan Boyle,&rsquo; a Scottish singer who is often taunted in the media as being old, fat and ugly,&rdquo; the suit says. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/bupropion-uk-buy.pdf ">wellbutrin uk 2014</a> The suspect, who has not yet been identified by police, reportedly showed up at Leak's house and started banging on the doors and windows about 3:45 a.m. on Wednesday. Leak answered the door, and the man seized her and forced her into his Toyota Camry before driving off, police said.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Whereabouts in are you from? <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-atorvastatin-20-mg-online.pdf ">buy atorvastatin 20 mg uk </a> A group of nine U.S. retailers, excluding drugstores,reported a 0.4 percent rise in September same-store sales, lowerthan the 3.1 percent growth analysts had expected, the ThomsonReuters same-store sales index showed. <a href=" http://sexperterna.org/cheapest-generic-wellbutrin-no-rx.pdf ">generic wellbutrin sr price</a> You can hedge political risk a number of ways with inverse ETFs. One worth considering is the ProShares Short 7-10 Treasury ETF, which gains if Treasury bond yields rise (and prices drop). During the past year through October 4, the fund rose 2.4 percent, compared with a negative 1.7 percent return for the Barclays U.S. Aggregate Bond Total Return Index, a proxy for the U.S. bond market. The fund charges 0.95 percent for annual expenses. <a href=" http://sexperterna.org/buy-generic-ciprofloxacin.pdf ">buying cipro online</a> While the agencies were still getting their heads around thepossibility of securitizing the asset, Deutsche Bank has lent toclients via credit facilities. Earlier this year, Deutsche Bankextended a syndicated financing facility of US$2.075bn toBlackstone's Invitation Homes. <a href=" http://www.iap.org.br/how-many-mg-of-resveratrol-in-a-glass-of-red-wine.pdf#slaughter ">trusted nutrients resveratrol 1000 mg</a> Since going 2-0 down at Lord&rsquo;s, Clarke has repeatedly peddled the optimistic line that Australia can still win the Ashes, so both he and team needed a score if that notion were ever to be taken remotely seriously. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/tretinoin-gel-buy-online-uk.pdf#slower ">buy tretinoin cream .1 online</a> The Mercedes driver lapped the anti-clockwise Yeongam circuit, set against a backdrop of coastal marshes and South Korean shipyard cranes, with a best time of one minute 39.630 seconds in the morning and 1:38.673 after lunch.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).