Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm unemployed <a href=" http://www.abra-fluid.ch/where-can-i-buy-clindamycin-phosphate-topical-solution.pptx ">can i buy clindamycin online</a> "In addition, do you remember someone coming home from that dance in a distressed or dishevelled state, with perhaps dust or dirt on their clothes? Or has anyone ever talked about the events of that night?" <a href=" http://absoluteitsolutions.com/amitriptyline-150-mg-tablet.pptx#riches ">amitriptyline hcl 10mg for back pain</a> He captured national attention with a crackdown on organized crime and corrupt police officers in Chongqing, China's teeming wartime capital, and brought about stronger economic growth. But he also alienated political peers. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamotrigine-dosage-400-mg-uses.pptx#curly ">street price of lamictal risks</a> There are a number of reasons why the Bank thinks change is necessary. For starters, it is more difficult to forge. With polymer you can incorporate many more security features, including a clear window into the note, instead of a watermark. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/order-cheap-accutane-without-prescription.pdf ">buy accutane online india</a> As a result, the publishers say the proposals don't impose any limitation on Apple's pricing behavior and instead "effectively punish" publishers by preventing them from entering into agency agreements with the iPad manufacturer. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/cual-es-el-costo-de-la-pastilla-cytotec.pdf ">como conseguir las pastillas cytotec en costa rica</a> Di Canio was later sent to the stands and has yet to see his team win this season. Since winning his first two games in charge after taking over on 31 March, the Italian has only garnered three points from 24.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I work for myself <a href=" http://www.opusdesign.nl/does-permethrin-lotion-1-kill-nits.pdf#reflected ">5 percent permethrin cream over the counter</a> Rodriguez was pulled from Friday night’s game for defensive purposes in the ninth inning and was not at home plate to celebrate with the Yankees after Brett Gardner’s walk-off single in the 10th. Still, Rodriguez says he was not upset by his manager’s decision. “He has a plan, I trust Joe,” A-Rod said. “He’s going to do the best for me and for the team.” <a href=" http://www.adrenalicia.com/?costo-del-priligy#octavian ">priligy 30 mg erfahrung</a> Global products, which has shorter order cycles and moreunpredictable revenues, accounted for about 19 percent ofQinetiQ's business last year. QinetiQ said visibility of keyorders and their timing was still limited, and that it wascontinuing to diversify its portfolio with a focus onnon-conflict markets. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-cabergoline-uk.pdf ">dostinex online uk</a> "David Cameron, are you listening? You have never been given permission to put the National Health Service up for sale. That's the message coming out of this rally today," the MP for Leigh said. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/amoxicillin-cost-at-walgreens.pdf ">how much does an amoxicillin prescription cost</a> ROME, Oct 11 (Reuters) - Italy's near-bankrupt Alitalia wasthrown a lifeline on Friday when its board members - includingcautious top shareholder Air France-KLM - approved acapital increase as part of a government-led 500-million-eurobailout. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/order-valtrex-online.pdf#supporting ">buy valtrex 1 gram</a> "The findings were examined further in live fire trials conducted inside a full scale reconstruction of the Lytham Rd dormer bungalow. Sadly the consistent picture that emerged was that of an extremely fast growing fire that produced conditions in the first floor that became fatal in a matter of minutes.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).