Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://www.sevillaclick.com/best-new-drugs-2014.pptx#aroused ">top 100 brand name and generic drugs</a> In an apparent effort to stem that opposition to the bill, the leaders were planning to move quickly. The new legislation was released late Wednesday and a vote was expected by early afternoon. No amendments were to be allowed. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/zyprexa-rash.pdf ">olanzapine webmd</a> Graphic prints and Crayola-bright tones are a great way to update the much loved Sixties style shift dress so make sure you snap up this complete bargain from Zara or one of our other hot picks below. Perfect for the office as well as cocktails with the girls at the bar, this is a wardrobe must-have! <a href=" http://thejnpproject.com/how-much-does-prednisone-cost-at-walmart.pdf ">prednisone 20 mg tablets picture</a> "We will never be able to de-anonymize all Tor users all the time," the presentation states. "With manual analysis we can de-anonymize a very small fraction of Tor users, however, no success de-anonymizing a user." <a href=" http://hsmai-europe.com/purchase-misoprostol-online-uzivo.pdf ">how much does misoprostol cost in india tv</a> Specifically, she could be expected to abide by, if notstrengthen, the Fed's stated commitment to keep rates steady atleast until the U.S. jobless rate hits 6.5 percent, as long asinflation does not threaten to pierce 2.5 percent. The nation'sjobless rate stood at 7.3 percent in August. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/losartan-potassium-hydrochlorothiazide-generic.pdf#relate ">cozaar 200 mg</a> "It's twice as hard, I think that's the easiest way to look at it," said New Zealand's Scott Dixon. "It's physically demanding, mentally demanding, preparing yourself in your mind to know that you've got to do it again."

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Jonny was here <a href=" http://www.stconsultores.com/tamoxifen-manufacturer-mylan.pdf ">buy nolvadex australia no prescription</a> Bob Odenkirk, who plays sleazy lawyer Saul Goodman, also steps in to advise Fallon on how to market his jokes wholesale. But the best cameo is when Jay Leno steps in to play the role of rival Hector Salamanca. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=trazodone-for-sleep-review.pdf ">trazodone 150 mg high</a> The distance from the nearest nuclear power plant was measured by the scientists at the birth of the child and after getting diagnosed with childhood leukaemia. It was concluded that there was no noticeable higher risk related to the proximity to a nuclear power plant. <a href=" http://powerbible.com/buy-bimatoprost-eye-drops-uk.pdf ">buying bimatoprost in usa</a> &#8220;The message of the festival is: don&#8217;t be despondent, hoping that someone will come and make your life better. This is why we named our opening performance &#8220;Neither God, Nor King, Nor Tribune&#8221;. The infrastructure here isn&#8217;t the best, it&#8217;s an undustrial zone, but maybe precisely out of this kind of trash something magical can emerge,&#8221; he told Euronews. <a href=" http://jfafilm.com/is-there-a-generic-equivalent-for-benicar-hct.pdf#reform ">benicar equivalent lisinopril</a> There's also the team's second-half struggles. Tied at 10 at intermission against the Patriots, the Falcons fell behind 30-13 at one point. Up 10-0 on New Orleans early on, Atlanta lost. Far in front of St. Louis at halftime (24-3), Atlanta won 31-24. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/medicamento-lioresal-25-mg.pptx#haven ">medtronic lioresal intrathecal refill kit</a> Unfortunately, running cannot always lower your cholesterol profile enough on its own. Family history and diet provide important factors that govern how your number turns out. Some people that eat a healthy diet and run, still need a statin such as Lipitor to lower their cholesterol. Unfortunately you can't pick your parents.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).