Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

In tens, please (ten pound notes) <a href=" http://bpgcgolf.com/retin-a-micro-tretinoin-gel-microsphere-004.pdf#hem ">buy tretinoin gel .1</a> Lena Brundin of Michigan State University's College of Human Medicine was part of a research team that measured inflammatory markers found in cerebrospinal fluid samples of Parkinson's patients and members of a control group. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-cost-walgreens-hdmi.html#hysterical ">allopurinol 100 mg untuk apa rmit</a> Frost directs expertly and the performances by the claggy, woolly trio of Liselot de Wilde, Jordis Richter and Mariam Wallentin are totally committed, even if their heavily accented English presents a further impediment to understanding. <a href=" http://www.momroad.com/amoxicillin-ratiopharm-250-mg-5-ml-ts-beipackzettel.pdf ">amoxicillin suspension 250 mg 5 ml</a> Last week, ElBaradei was a top candidate for prime minister, but Al-Nour rejected him, the websites reported. Al-Nour was the lone ultraconservative party to back the military's removal of Mohammed Morsi from the presidency last week. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/glucophage-xr-bodybuilding.pdf ">glucophage xr 500mg price in india</a> But the moment you finish those words, you immediately have to pivot to the 37 states that didn&#8217;t feel the reach of justice by those decisions. Now, they provided great help to the young person who was able to see on TV, and read on the Internet and Twitter and so forth — it gave great hope and it said some day, those people are going to grow up with the same hope, dreams and aspirations. But in 37 states, they didn&#8217;t feel the reach of justice. <a href=" http://www.gcva.com/where-can-i-buy-motrin-800-mg.pdf ">where to buy motrin migraine pain </a> The global chip market has rallied since late 2012 due to a supply crunch caused by years of cautious investment to support prices, and conversion of factory capacity to produce more profitable chips used in smartphones and tablets.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What sort of music do you listen to? <a href=" http://randyniles.com/online-ketamine-india.pdf#ring ">ketamine infusion for depression reviews</a> Professor Robin Ali of University College London, who led the research at the Institute of Ophthalmology and Moorfields Eye Hospital, said that the technique could lead to stem cell transplants for improving the vision of thousands of people with degenerative eye disorders caused by the progressive loss of photosensitive cells. <a href=" http://uff-fau.org/delsym-coupons-printable-2014.pdf#tide ">delsym kid dosage</a> Lori McGill, the attorney for Veronica's birth mother, Christinna Maldanado, says her client was similarly pleased with the ruling, adding that "'grateful' just about sums it up". McGill also stated that the case was the most difficult and emotionally charged that she'd ever worked on. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/buy-terbinafine-tablets-online-uk.pdf ">terbinafine buy uk </a> So when Huffington saw a picture of Cambridge in a magazine, and announced she wanted to go there, her mother simply said, 'Let&rsquo;s see how we can get you there.&rsquo; Huffington (née Stassinopoulos) didn&rsquo;t even speak English at the time. <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-nexium-online-uk.pptx ">buy nexium 40 mg</a> It is called the "nuclear" option because it is highly divisive and threatens to shut down progress in the Senate for the rest of the session. It was previously considered in 2005 when Republicans ran the chamber and considered invoking it to approve President Bush's stalled judicial nominees. A compromise was reached in time to avert it. <a href=" http://tamarabaranova.com/what-can-i-buy-over-the-counter-that-is-like-nexium.pdf#scream ">nexium 40 mg tablets buy</a> "The Kabul river is of course a flood threat to us even today but still we have no hydrological and rainfall data exchange with Afghanistan," said Mohammad Riyaj, Pakistan&#039;s chief meteorologist.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).