Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

We were at school together <a href=" http://atlantisclubkft.hu/doxycycline-100mg-tablets-for-sale.pdf#twisted ">can i get doxycycline over the counter</a> The formation of the Isthmus of Panama allowed the fauna of two continents to mingle, transforming biogeography. A radical new hypothesis holds that the land bridge formed millions of years earlier than scientists thought. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-can-i-buy-ibuprofen-in-germany.pdf ">order 600 mg ibuprofen</a> Teen drivers would be able to delete the text-blocking app — just as they can most other smartphone apps. However, parents would be notified if the safety app is removed from the phone, state officials said. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-cefaclor.pptx ">order cefaclor</a> “We have not scored a ton of runs all year long,” Girardi said. “As I said when we left spring training, we were going to have to win a lot of close games. We weren’t going to score the runs we probably did last year. And that’s what we’re going through.” <a href=" http://atlantisclubkft.hu/once-you-use-rogaine-do-you-have-to-use-it-forever.pdf ">$10 off coupon for rogaine</a> While Nadal spent last week winning the Rogers Cup, Isner was knocked out in the first round and fell to No. 22, the first time in the 40 years of ATP rankings that no American man was in the top 20. He'll move up to No. 14 next week after reaching the finals in Cincinnati on the strength of his serve. <a href=" http://sexperterna.org/ciprofloxacin-hcl-250-mg-tacob.pdf#disc ">ciprofloxacin 500 mg uses</a> Paradoxically, the secure electoral status of Tea Party lawmakers has undercut their party's ability to advance its agenda. House Speaker John Boehner has struggled to keep his party unified on key votes ranging from farm policy to transportation issues to tax increases.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How many more years do you have to go? <a href=" http://www.scotland2000.com/purchase-trental.pdf ">order trental</a> Prior to  each of his employment stints with &#8220;The Experts,&#8221; the company  hired private firms to check the background of the former Navy reservist. The company also contacted the Defense Department and received assurances that his national security clearance was in good standing, the source said. <a href=" http://www.shhhcabaret.com/car-sex-essentials/#foremost ">sex essentials supplement</a> In a bid to successfully pull off a series of all-nighters for midterms, Alex procured some diet pills from a friend of Mallory’s. Conflicted about his illicit drug use, Alex turned to a framed portrait of President Richard Nixon by his bedside for advice. “Help me out here,” Alex pleaded. “I mean, what would you do? Pressure mounting from all sides, your entire future–your career, hangs in the balance. Would you do something that you knew was wrong?” Alex realized he may have misspoken to our 37th president, and gently turned the picture frame down. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-250mg-tablets-dose-thuc.pdf ">oral medication for toenail fungus lamisil reviews</a> SAN FRANCISCO - Activist investor Carl Icahn, who ended his months-long campaign against Michael Dell's planned buyout of Dell Inc last month, on Friday signaled his final retreat from the struggling personal computer maker. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/misoprostol-uk-online.pdf#different ">misoprostol uk buy</a> Miliband spoke without notes for over an hour at a Labourconference, casting Cameron's Conservatives as the party of theprivileged few. He said only Labour would help voters bruised byyears of stagnation, public cuts and weak wage growth. <a href=" http://www.law-business.com/?nexium-use-in-dogs.pdf ">esomeprazole 40 mg</a> I don’t think — and, in the day, I didn’t think — that’s quite fair. The Forum is truly committed to improving the state of the world, and some of the corporations that are members are wholly on board with that mission. The problem is that, for all the good intentions, and plenty of good actions, an organization that is at heart a grouping of the world’s largest corporations isn’t necessarily in the best position to improve the state of the world, particularly in an era of the Arab Spring and Occupy.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).