Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Cool site goodluck :) <a href=" http://randyniles.com/robitussin-cough-and-chest-congestion-dm-while-breastfeeding.pdf#helped ">robitussin dosage for adults </a> Born in New York to a Sephardic Jewish family, Gorme marriedLawrence in 1957 and together they became a staple on Americanlate-night and variety television programs. Their playfulhusband-and-wife banter was a distinctive element of theirperformances over the decades. <a href=" http://iacs.org.br/where-can-i-buy-aygestin.pdf ">buy estradiol norethindrone acetate tablets</a> "I want to say first, 'I do not have cancer,' and I don't know where this inconsiderate and insensitive rumor originated from," he said. ""My team and I are making every attempt to find out the original source of this story because it's just not cool." <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/price-chopper-pharmacy-hours-cicero-ny.pptx ">price chopper kansas city pharmacy hours</a> Papenfuss and geologist James Parham from the California State University Fullerton led the research, spending 15 years searching the state for the slithering creatures, their quest fueled by a hunch that at least one relative of California's legless lizard species, the Anniella pulchra, existed nearby. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/can-you-buy-nolvadex-australia.pdf ">where to buy liquid tamoxifen citrate</a> Daisuke Karakama, market economist at Mizuho Corporate Bank said market participants will continue to closely follow the U.S data, with the Fed expected to base its decision on whether to pull back its $85 billion a month in asset purchases on the figures. <a href=" https://ilcorvopasta.com/celexa-for-depression.pptx ">does celexa lower your heart rate</a> Guillermo believes that humans created demons, angels and monsters to have a better understanding of the world that they lived in. Mythology and religious themes have been devised by man to adapt to the greater powers that he didn’t understand or the overall mystery of the Universe. There’s a beauty in monsters, or at least that’s how Guillermo sees them. Probably that is the reason why he depicts them as extremes of either sympathy or deviousness.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Hold the line, please <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-generic-price-walmart-oil.pptx ">seroquel xr price time release</a> Shares in Singapore Exchange Ltd, which reportsfirst-quarter results on Thursday, eased 0.4 percent. DBSVickers Securities said it expects a soft quarter, with revenueset to fall 10 percent. It retained its "hold" rating. <a href=" http://www.abacoeduca.com/terbinafine-buy.pdf#heroism ">terbinafine buy online uk</a> Unlike Google and Apple, which built out their mobile-adbusinesses by acquiring startups, Facebook has relied mostly oninternal development for this piece of its intellectualproperty. That may have helped it better customize mobile ads toits service, said Lars Albright, who co-founded Quattro WirelessInc. -- a company sold to Apple in 2010. That startup became thebasis for iAd. <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-toprol-xl-aanbieding.pdf#gipsy ">metoprolol succinate er generic drug zippy</a> "Failure to recognize that there are multiple species has consequences that are far reaching," Stewart said. "For example, there is a growing aquaculture industry for arapaima, so they are being moved about and stocked in ponds for rearing. Eventually pond-reared fishes escape and, once freed, the ecological effects are irreversible. A species that is endangered in its native habitat may become an invasive species in another habitat. The bottom line is that we shouldn't be moving these large, predatory fishes around until the species and their natural distributions are better known. Given the uncertainties, precaution is needed." <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/generic-proscar-india.pdf ">mail order finasteride</a> A Pew Research Center poll in March found that 60 percent of Americans think the federal government shouldn't enforce federal anti-marijuana laws in states where its use has been approved. Younger people, who tend to vote more Democratic, are especially prone to that view. But opponents are worried these moves will lead to more use by young people. Colorado and Washington were states that helped re-elect Obama. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/tretinoin-cream-05-purchase.pdf#pull ">tretinoin cream 0.1 buy online</a> SAN FRANCISCO - Entrepreneur Nicole O'Rourke has a novel idea for raising cash that would have been illegal until this week: smacking a "fund me" sticker on every bottle or can of hair products from her start-up business, Rock Your Hair.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).