Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Who's calling? <a href=" http://euso.se/can-rogaine-be-used-for-receding-hairline.pdf#campaign ">rogaine 10 off printable coupon</a> "Did Wawrinka win?" Murray asked at courtside immediately after the match. "It's hard some times to keep an eye on the other game on the scoreboard. It will be a very tough match. He's played great tennis all year. He has been eight and nine all year and probably going to go higher." <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/alesse-acne-reviews.pdf ">levonorgestrel etinilestradiol costo</a> Not long before the murder, Anjelica’s father had taken the girl and her sister from their mother, then left them with his niece, Juarez-Ramirez, and moved to Mexico. Juarez-Ramirez, who helped her brother dispose of the body, has since died. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/nexium-40-buy-online.pdf#uneasiness ">buy esomeprazole 40 mg</a> The Muslim Brotherhood has shown no sign it is ready to engage with the new administration or the army, sticking firmly to its demand for the full restoration of Mursi, who has been held in an undisclosed location since his downfall on July 3. <a href=" http://fit2rundirect.com/buy-suprax-uk-zsritagok.pdf#applications ">cefixime dose child enteric fever</a> BlackBerry Ltd. took an ax to its operations Friday, saying it would cut its staff by 40% and stop selling devices to consumers after its attempt to regain its footing in the smartphone market failed. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/purchase-artane-online.pdf#bustle ">purchase artane online </a> Industry executives say ongoing uncertainty about future funding levels and a continuing impasse over mandatory cuts in defense spending are slowing government orders, which is beginning to reduce revenues and earnings across the sector.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

The line's engaged <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/zyban-preci-mexic-soccerway#abstract ">buy generic zyban nline europe</a> The issue of zero-hour contracts has been thrust back into the spotlight recently. This data from July's release shows that the number of people on zero-hour contracts reached a new high last year. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/robitussin-dm-for-kennel-cough-dosage.pdf ">robitussin nighttime cough dm to get high</a> Whether this true story has a happy ending remains to be seen. But, yes, the world&ndash;famous lyricist Sir Tim Rice has turned From Here to Eternity into a musical with a composer nobody has heard of. His previous collaborators have all been outright megastars. But forget Lloyd Webber, Elton John and Abba's Benny and Björn, and instead make the acquaintance of Stuart Brayson, aged 48, of Gateshead. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-pill-side-effects-benefits.pdf ">celexa pill side effects sandoz 20mg</a> The gains also suggest that investors are becoming morecomfortable with the prospect of the Federal Reserve slowing thepace of its economic stimulus, which has been a major driver ofthe equity rally this year. <a href=" http://right2fueluk.com/how-to-buy-nolvadex-in-usa.pdf ">nolvadex buy</a> The American Federation of State, County and Municipal Employees Council 25, which represents about 70 percent of Detroit&rsquo;s civilian workforce, on Monday argued that if the other lawsuits were stopped, Orr, Michigan Gov. Rick Snyder (R) and others would be able to continue to operate beyond state constitutional authority. <a href=" http://marinasitrin.com/?eriacta-100-mg-sildenafil.pdf ">eriacta 100 price</a> In recent years, fast-food restaurants have added a raft of premium-priced items like smoothies and oatmeal to menus to draw in more health-conscious consumers and appease heath advocates taking aim at processed food manufactures. None have become top sellers.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).