Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could you please repeat that? <a href=" http://www.edna.eu/en/duloxetine-hydrochloride-40-mg-369#cowardly ">30 mg of accutane</a> In July, a homemade bomb killed a policeman in the Shi'itevillage of Sitra, also north of Manama, in clashes during anattack on a police station, the Interior Ministry said. (Writing by Mahmoud Habboush; Editing by Louise Ireland andSami Aboudi) <a href=" http://fit2rundirect.com/price-of-cefixime-400-mg-used-to-treat.pdf ">cefixime 400 mg tablet xwave</a> But the America&#039;s Cup, despite Team New Zealand&#039;s early stranglehold and a number of races postponed because of unfavourable winds, showed that match-racing in giant catamarans could be hugely exciting and is likely to be the future of the event. <a href=" http://www.laragh.com/is-levothroid-generic.pptx#talk ">where to buy levothyroxine (thyroxine) tablets</a> SIR &ndash; Ed Miliband is now proposing to help small businesses by reducing the amount that they pay in business rates, yet he also proposes to increase the national minimum wage. Surely this is a tax on employment, so how does he consider that small businesses will be any better off? The man hasn&rsquo;t a clue about business and I wouldn&rsquo;t trust him to run a bath, let alone the country. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/buy-rogaine-foam-uk.pdf#vex ">rogaine where to buy uk</a> "It just goes to show that the champions of Europeanintegration and political union are not always those who appearto be. That's why banking union is being built so slowly andwith such difficulty," he wrote. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/buy-cheap-clomid-uk.pdf ">provera and clomid success rates uk</a> The company announced that it has entered into a definitivemerger agreement with BASF Corporation, a chemicals company,under which BASF will commence a cash tender offer for all ofthe outstanding shares of Verenium's common stock. Based on alloutstanding shares and including all net financial liabilities,the enterprise value would be approximately USD62 million(approximately EUR 48 million).

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How much is a First Class stamp? <a href=" http://www.bascperu.org/order-baclofen-online-usa.pdf ">buy baclofen</a> Obama's firm stance against negotiating over extending theU.S. debt ceiling, a position he staked out early this year andstuck to despite pressure to back off, appeared to have paid offas Congress was heading toward reopening the government andextending he U.S. debt ceiling. <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/naprosyn-250mg-tablets-naproxen-lyf.pptx ">naprosyn ec 500 yield</a> The criminal investigation is focusing on whether anyoneresponsible for the trades tried to deliberately hide the lossesthem by inflating the value at which they were recorded onJPMorgan's books at the height of the scandal, during the firsthalf of 2012. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/clindamycin-1-benzoyl-peroxide-5-gel-reviews.pdf ">apo clindamycin for uti</a> My ideal is to split time between Austria and Russia. But these laws, we can't regard them passively. The fact that I wrote this book and they're talking about it now, that's my contribution to the idea that people should be more tolerant of those who aren't like them. <a href=" http://www.czwg.com/is-5mg-of-abilify-a-lot-pfi.pdf#wrinkle ">is 5mg of abilify a lot kwarteng</a> Your flag will not be visible to anyone but moderators. Please select the reason you are flagging this content: spam, trolling or just inappropriate. Then write us a short note explaining why you flagged it that way. <a href=" http://www.ext.fi/buy-nexium-online-uk.pdf#somewhere ">can i buy nexium in canada </a> The lawyer said Snowden was expected to stay in an undisclosed location, adding that the fugitive leaker feared for his safety. He reportedly left the airport in a taxi, accompanied by Sarah Harrison of the anti-secrecy organization WikiLeaks, who traveled with him to Moscow from Hong Kong.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).