Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Not available at the moment <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/where-can-i-buy-ciprofloxacin-uk.pdf ">can i buy ciprofloxacin over the counter uk</a> The UK's move to allow individual savings accounts (ISAs) -popular products allowing limited tax-free saving - to hold AIMstocks has seen volumes over the past four days rise to some 35percent above the average since the beginning of June. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/diffuse-hair-loss-rogaine ">rogaine women's hair regrowth treatment topical solution unscented</a> On her website, she has written a wrenching account of the day Mason died — blaming herself for leaving the window open and for omitting potentially helpful details when she called 911, and blaming the first responders for lack of knowledge about how to search for autistic children. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=buy-flonase-otc.pdf ">generic flonase cost walgreens</a> He added: "What you have heard from the Labour Party just proves that they don't have a credible economic plan and people remember the price we paid for that three or four years ago, when the entire economy collapsed when they were in office." <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/rogaine-women.pptx#museum ">rogaine generic versions</a> Leathers, a 23-year-old from Mount Carmel, Ill., on Thursday revealed some of the sexy selfies she sent Weiner, including one in which she’s only wearing a lace thong in a bathroom. They were posted by the site TMZ. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/buy-ipratropium-bromide-uk.pdf#bathroom ">buy ipratropium bromide uk </a> The word: “The taste is a lot fresher and richer than at most places,” says Rick Toscano, 39, of Astoria. “A lot more care is put into their coffee.” Kips Bay resident Shane Michael Manieri wishes he could keep it all to himself. “I love, love, love Stumptown and don’t want anyone else to know about it,” he tells us.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm unemployed <a href=" http://www.teamjolokia.com/canadian-veterinary-drugs-online.pptx ">retail pharmacy drug prices</a> At a separate event, Dallas Fed President Richard Fishersaid the Fed had hurt its credibility and had urged colleaguesto support a $10 billion reduction in the Fed's bond-buyingprogramme at last week's meeting. <a href=" http://svarw.com/?para-que-esta-indicado-el-ciprofloxacino.pdf#sunday ">para que sirve cipro xr ciprofloxacino 1g</a> “They are cool girls who are just trying to make a living,” a friend said. “They had no idea how they would get mixed up in this crazy mess. . . . Bieber’s people made them sign nondisclosure agreements so there is not a lot they can say.” <a href=" http://www.opusdesign.nl/accutane-20-mg-initial-breakout.pdf#headstone ">accutane online registration</a> Given the spying accusations, France and Germany - the two most influential countries in EU policy - may succeed in getting member states to push ahead on negotiations with the parliament to complete the data regulations and make them tougher. <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-price-in-usa-bmx.pdf#honorary ">donde puedo conseguir cytotec en costa rica ncc</a> "President Obama is so apolitical that he'd rather negotiate with Vladimir Putin than Republican leaders in the House," said Matt Gorman, spokesman for the National Republican Congressional Committee. "He's so non-partisan that he sees nothing wrong with attacking the opposing party in a speech during the middle of a national tragedy." <a href=" http://www.tcheaz.com/venlafaxine-hcl-er-375-reviews.pptx ">venlafaxine xr discontinuation syndrome</a> Native to Asia and east Russia, the emerald ash borer made its first Canadian appearance in Ontario in 2002. The insect has been causing serious problems in Quebec since it was discovered in Carignan, on Montreal’s south shore, in 2008.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).