Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Languages <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/purchase-promethazine-240#barely ">lopressor 25 mg flashback</a> "We welcome this report and expect providers to use the evidence available to ensure they have sufficient staff on wards with the right skill-mix to provide high quality services to patients." <a href=" http://vallashopen.se/zicam-printable-coupon-2014.pdf ">zicam quick dissolve tablets side effects</a> Several U-boats with the German Imperial Navy are still considered missing today. Lists provide precise details on which of the U-boats the German naval forces had lost by the time the war ended in November 1918. <a href=" http://www.assurscoot.com/hardazan-plus-male-enhancement.pdf ">hardazan plus ingredients</a> Accredited investors have an individual income of $200,000or a net worth of $1 million, excluding the value of their home.That represents roughly 7 percent of U.S. households, or morethan 8 million homes, the SEC said. <a href=" http://www.jaxmediator.com/buy-online-cheap-catuaba-bark.pdf ">catuaba bark and blood pressure</a> It was a bad year for Joel, Hayden, John, Ashton, Jackson, Ben and Reece, which all fell out of the boys’ top 100. They were replaced by victorious Hugo, Sonny, Seth, Elliott, Theodore, Rory and Ellis. <a href=" http://vallashopen.se/sulindaco-y-sus-efectos-secundarios.pdf#collection ">sulindaco mecanismo de accion</a> "Vivendi and Activision Blizzard remain committed to a swift conclusion of the transaction and are considering all options with their lawyers in light of the Court's order," the companies said in a statement.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Why did you come to ? <a href=" http://www.welaunch.co.uk/differin-gel-01-buy-uk.pdf ">differin uk buy</a> First of all the team claimed they were submitting HD video and the images were really fuzzy and the clips were really short. They said they had footage of a momma Sasquatch and a young female adolescent in the hills of Kentucky. It couldn’t be because teen bigfoot never once rolled her eyes at her mother. <a href=" http://uff-fau.org/agence-immobiliere-ventabren-13.pdf ">ventabren retro passion 2014</a> But he said Prince George would be joining two billion people around the world in the "family of the church" when he was baptised, adding "the great good news is that God doesn&#039;t care who we are". <a href=" http://www.myh.org.uk/stopping-accutane-after-5-months-cycles.pdf#guarantee ">5 month on accutane results month</a> Staffing is in such turmoil that the NYPD will add 150 civilian dispatchers and is considering assigning 300 uniformed cops to dispatch duty. Also, the Department of Investigation is studying the unexplained 4-minute delay in getting an ambulance to Ariel Russo, when the child lay fatally injured after being hit by an SUV. <a href=" http://fit2rundirect.com/suprax-coupon-2015-date.pdf#hour ">cefixime price wnba</a> The Oklahoma operations in Tulsa and McAlester slated fordivestiture employ 3,000 workers, nearly 20 percent of Spirit'stotal workforce of about 16,000. The facilities handle wingdesign for the Gulfstream G280 and G650 business jets anddevelopment of wing parts for the Boeing 737, 777 and 787. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/alventa-75-mg-prospect.pdf#barbed ">alventa 75 mg antidepresiv forum</a> Security forces brought the assault by the al Qaeda -linked group to an end but only after four days of bloodshed. At least eight people have been detained by Kenyan authorities in connection with the attack.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).