Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

An envelope <a href=" http://www.arnulfus.nl/can-i-use-fluticasone-propionate-nasal-spray-while-breastfeeding.pdf ">fluticasone propionate nasal spray during pregnancy</a> Love is an intangible thing. One could fall in Love with a cat, dog, or parrot and live with it for 50 years. It doesn&#8217;t mean anything else. No one is denied to Love. To Love a cat, does not have to lead to anything else. To Love another Person does not have to lead to anything else. To desire or covet what others have is Not right or logical. Pity. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/seroxat-side-effects-in-pregnancy.pdf#gather ">seroxat good reviews </a> With joblessness near its lowest level since the reunification of East and West Germany in 1990, the country faces a shortage of 5.4 million skilled workers by 2025, despite attempts to mobilize women and older people. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/where-can-i-buy-terbinafine.pdf#pants ">what is lamisil 250mg tablets</a> “When people with Type 1 or insulin-treated Type 2 diabetes have their test strips restricted or denied it has a huge impact on their life. Our survey showed a lack of test strips was stopping them driving, exercising or knowing how much insulin to take when they are eating or whether they are experiencing a ‘hypo’ which needs to be treated immediately. This is causing distress and anxiety and is making it hard for people with Type 1 diabetes and insulin-treated Type 2 diabetes to manage the condition. Also, rationing test strips to save money does not make any sense, because it is putting people at increased risk of complications that are hugely expensive to treat. Diabetes costs the NHS around 10 billion annually and 80 per cent of this spend goes on treating complications. <a href=" http://www.hardmusica.pt/where-to-buy-finpecia-online.pdf#sticks ">cheap finpecia</a> "Currently, China's passion to develop space technology mainly lingers at the government level. Some even blame the government for political vanity and question whether the money couldn't be spent improving people's livelihoods," the paper said in an editorial, published before the landing. <a href=" http://www.ashmontmedia.com/releases/doxepin-not-working-for-sleep.pdf#desire ">doxepin online kaufen</a> "Lebanon has one thing that stands out: its freedom of expression, freedom of thought, freedom of everything," she told Reuters. "That's the difference between Lebanon and the whole of the Middle East."

2rand[0,1,1]

30.5 2017

No, I'm not particularly sporty <a href=" http://www.marineforum.co.uk/is-motrin-the-same-as-ibuprofen.pdf ">is aleve like tylenol or ibuprofen</a> That was a whisker short of the 5 percent threshold neededto win any seats - but better than Chancellor Angela Merkel'sFree Democratic (FDP) coalition partners, whose 4.7 percent, ifconfirmed in final results, would be their worst ever result. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/alesse-28-tablets-ivf#quiver ">alesse 28 birth control spotting glasses</a> Last week, the FERC imposed a record $470 million fineagainst Barclays Plc and four of its traders formanipulating U.S. power markets between 2006 and 2008. Barclayshas said it will fight the fine in Federal court. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/enalapril-price-uk.pdf#flood ">enalapril price uk</a> In addition to the striking, primarily glass design, the Xperia Z meets military specifications IP55 and IP57. That means the phone is dust resistant and submersible in up to three feet of water for up to 30 minutes. For this to work, you need to make sure that all of the external ports are properly sealed, but the phone is programmed by default to let you know when they aren't (you can turn these popup notifications off if you wish to live dangerously). We tested the Xperia Z's water resistance by submerging it in a pitcher filled with water for 30 minutes at a time, and never once did it falter. In fact, you can even turn on the video camera and film underwater, which I'll discuss in more detail later. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/progene-canada.pdf#set ">progene pills</a> Paulson, which led an investor group pushing for a betterpayout for creditors, started buying Lehman bonds the day itfiled for bankruptcy, paying as little as 7.5 cents on thedollar in late 2008, according to news reports citing U.S. courtpapers. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/can-you-buy-amoxicillin-over-counter-uk.pdf#wireless ">buy cheap amoxicillin uk </a> Hey, here&#8217;s a thought. How &#8217;bout &#8216;Bama askn these SOB&#8217;s to write a check for all the $$ they have stolen from taxpayers for their part in destroying jobs and our economy and to bank account holders for the money the Federal Reserve has let them steal at &#8220;0&#8243; % interest for 5 years??

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).