Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to cancel a cheque <a href=" http://www.czwg.com/abilify-generic-available-pets.pdf#boiled ">when will abilify be available in generic form gym</a> &#8220;There are more centres around the world independently gathering and assessing temperature,&#8221; Dr Alexander said. &#8220;They all sit on top of each other &#8211; the lines of evidence are very coherent &#8211; and that gives us strong evidence that what we&#8217;re seeing is real.&#8221; <a href=" http://www.ssvoverath.de/where-to-buy-orlistat-in-usa.pptx#ownership ">orlistat xenical buy online</a> Entergy and ITC officials said they were disappointed withthe decision and hope the Texas commission will consider recent commitments made by the companies to offset higher rates untilcustomer benefits can be clearly demonstrated. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/sleep-plus-hair-elixir-review.pdf ">sleep plus hair elixir review</a> The next drawing will be on Wednesday night and the odds of winning the jackpot are about 1 in 175 million, the association said on its website. The jackpot is valued at $400 million if paid out in 30 annual payments, or $230.3 million in a lump sum. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/retin-a-micro-gel-discount.pdf ">retin-a micro 0.1 price</a> Cook County Circuit Court Judge Sophia Hall ruled that lawsuits brought by same-sex couples have a chance of succeeding with the argument that the state's ban on gay marriage discriminates against them. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/ciprofloxacin-hydrochloride-tablets-500mg.pptx ">cloridrato de ciprofloxacino dexametasona pomada</a> &ldquo;Looking forward, there remain significant economic and geopolitical uncertainties in developed and fast-growth emerging markets,&rdquo; said Mark Weinberger, EY's Global Chairman and Chief Executive. &ldquo;Despite these short term uncertainties, we continue to invest for the long term.&rdquo;

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could I ask who's calling? <a href=" http://puurveltman.nl/motrin-800-mg-tablet.pptx ">motrin $3 off coupon</a> Sagan, also, will be working tirelessly to scoop up the points in the intermediate sprints throughout the race in his attempt to become the first rider since Erik Zabel to win a third green jersey. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/how-to-get-accutane-cheap.pdf#boulevard ">cheapest pharmacy for accutane</a> She admits she's no scientist, and she has her critics among the medical profession. But, she says, "How I became this [self-styled health advocate] seems kind of perfect to me because I love being my own experiment." <a href=" http://www.edna.eu/en/vasotrexx-supplement-facts-147 ">voltaren sr 75 mg</a> In a joint statement, the leaders of Argentina, Ecuador, Surinam, Uruguay and Venezuela, holding an emergency meeting in the Bolivian city of Cochabamba on Thursday, warned that the incident sets &ldquo;a dangerous precedent in terms of international law.&rdquo; <a href=" http://beetperformer.com/does-delaymaxx-work.pdf#interval ">delaymaxx forum</a> The location of Mandela's posh Johannesburg home is one of South Africa's worst-kept secrets. It is frequently visited by media and well-wishers who leave messages for a speedy recovery on painted stones outside the residence. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/costco-pharmacy-north-las-vegas.pdf ">generic drugs poor countries</a> It sounded like the key word there was the &#8216;same&#8217;. And yet, a few days ago, on 9 July, even the centre-right newspaper El Mundo queered the pitch; it published what it said were original pages out of Bárcenas&#8217; notebooks. By now he was in prison and bail was denied as the investigation dug deeper.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).