Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

About a year <a href=" http://www.taalgewoon.nl/mason-veinerect.pptx ">vein erect reviews</a> That prompted markets to not only price in a cut ininterest rates next week, but a second easing before year-end,shrinking the yield premium offered by Australian over U.S. debtto its lowest since 2008. <a href=" http://ascofarve.com/?doctor-prescribed-testosterone-cypionate.pdf ">testosterone cypionate alpha pharma</a> The authors maintain, despite having only studied arthropods, their results could be applicable to other animal groups, as many previous scientific observations have been successfully extrapolated for all Cambrian taxa; However, they fully accept that further research studies are required to substantiate this hypothesis. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/where-can-i-buy-amoxicillin-over-the-counter-in-the-uk.pdf#assembly ">amoxicillin buy online uk</a> CEO Jay Chaudry, who co-founded the company in 2008 and steered it into a global security provider to more than 4,000 enterprise customers, told Reuters in an interview that FireEye's eye-popping first-day performance clinched his decision. <a href=" http://www.adsprecision.com/metoprolol-toprol-xl-convert-ot.pdf#inspired ">toprol metoprolol nihb</a> The chief economist of the International Monetary Fund alsowarned that failure to lift the debt ceiling would lead todramatic cuts in government spending and "probably ... a lot offinancial turmoil." <a href=" http://absoluteitsolutions.com/skelaxin-opiate.pptx#utter ">metaxalone is used for</a> Lagardere posted a 2.3 percent rise in first-quarter sales in May, driven by the publishing success of the "Fifty Shades" bestsellers and a biography of Sweden international soccer player, Zlatan Ibrahimovic.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Sorry, I ran out of credit <a href=" http://www.bellavistaar.gov/buy-terbinafine-250mg-tablets.pdf ">where can i buy lamisil tablets online</a> He has also tested positive twice for marijuana while out on bond, and was briefly jailed after the second test. He is again out on bond, but under stricter conditions that include monitoring for drugs and alcohol, and is banned from driving. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/diclofenac-gel-uk-boots.pdf#security ">voltaren uk boots</a> With China&#8217;s belligerence knowing no bounds in the Pacific, support for Japan and it&#8217;s intention to be able to defend itself is only going to rise. Let&#8217;s hope China begins to understand the consequences of it&#8217;s colonial mentality, coupled with it&#8217;s illegal actions within other countries EEZ&#8217;s and their territories. <a href=" http://www.lump.com.br/hay-priligy-generico-en-mexico.pdf#grate ">priligy 30 mg fiyato-</a> Led by "Angry Birds" maker Rovio, Finland's gaming industry has been a rare bright spot in a small Nordic economy which has struggled with a decline in traditional industries such as paper and machinery as well as the decline of Nokia, once the world's biggest handset maker. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-tretinoin-cream-online.pdf#indignant ">tretinoin gel 0.05 buy</a> The law cuts early voting by a week. And here's some perspective – in that first week of early voting in the last presidential election, more than 900,000 North Carolinians cast their ballots, according to the state Board of Elections. <a href=" http://edmundross.ie/does-abilify-prolonged-qtc.pdf ">abilify prescription information</a> I loved hearing that even the fitness machines are designed for people who are obese, with modifications such as larger and more cushioned seats. There's also equipment specifically for individuals with bad backs and knees, such as sit-down ellipticals, which allow them to cardio exercise without straining problematic areas. Plus, the majority of the trainers who work there have lost 60 to 70 pounds themselves and can therefore relate to their clientele.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).