Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I can't stand football <a href=" https://ilcorvopasta.com/tricor-fenofibrate-tablet.pptx#curb ">tricor investor services limited hong kong</a> The U.S. government's monthly jobs report due out at the endof the week was also keeping investors on edge, particularlybecause the Fed has made the unemployment rate a pillar in itsdecision on economic stimulus. <a href=" http://www.catenn.org/how-many-ibuprofen-can-i-take-at-once-for-pain.pdf ">ibuprofen dosage</a> Chambers also said the current business environment was underperforming his expectations. Despite strength in the United States, weakness in Asia and mixed results from Europe continued to dog its business. <a href=" http://www.omegaplast.hu/spironolactone-online-australia-vdsl.pptx ">generic aldactone 25 mg hair growth</a> The lunar laser communications demonstration will be part of the agency's Lunar Atmosphere and Dust Environment Explorer (LADEE) mission, which is scheduled to launch on Sept. 6. The LADEE spacecraft will orbit the moon and collect information on the lunar atmosphere—technically an exosphere—for around 100 days. A laser communications module is built into the satellite. <a href=" http://loughcu.ie/yohimbe-powder.pptx#does ">yohimbine over the counter</a> Arabtec, which raised $653 million from an equity rights issue in July, is expanding under chief executive Hasan Abdullah Ismaik, who was appointed after Abu Dhabi state fund Aabar bought a 22 percent stake in it last year. <a href=" http://www.promoteabook.com/oxybutynine-order.pdf#sleek ">order ditropan </a> Research firm Strategy Analytics said Samsung sold 76 million smartphones in the second quarter to take 33.1 percent of the market, widening the gap with second-ranked Apple which saw its share shrink to 13.6 percent.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Why did you come to ? <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-side-effectsskin-rashes.pptx#recovery ">toprol metoprolol celexa interactions</a> Left behind were a bunch of companies hyping their morality. It was especially apparent in “lead generators” &#8212; a class of companies unique to for-profits that help the schools find potential students. Lead generators have largely gained a reputation as unscrupulous vultures, willfully leading students who don’t know any better to a college even if it isn’t a good fit. Traditional colleges buy leads, as well (the College Board sells its massive address book of kids who take the SATs). It’s just that for-profit lead generators are recruiting some of the most at-risk high school graduates in America. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/cost-of-abilify-at-costco-ltd.pptx ">can abilify pills be split zbivanja</a> Depends on the credibility of the central banker, which has to be earned over a long period. Mervyn King&#8217;s pronouncements have very little credibility these days. Mark Carney can point to his &#8220;success&#8221; at Bank of Canada. However, the markets are increasingly realizing that the so-called Australian and Canadian economic success of the last decade was merely a property bubble built on top of a commodities bubble with a decade of Dutch disease in between. Not sure if Carney will have more credibility by the time he starts his job! I am beginning to sound like you. <a href=" http://future-software.co.uk/buy-1000-mg-zithromax.pdf ">azithromycin purchase australia</a> Regardless of assumptions made by the overwhelming majority of the fan base, Fisher had been reluctant to officially name a starter, insisting that Winston and Coker were on equal footing entering fall camp. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/para-que-sirve-keflex-liquido-suspension-250-mg.pdf ">cheap keflex online</a> "Vito is a disgraced politician struggling to defend his tax-breaks for luxury developers and his heinous abuse of young women. He should end his embarrassing charade of a campaign," said Reynoso, who is running against Lopez to replace the term-limited Reyna. <a href=" http://ascofarve.com/?buy-test-enanthate-250.pdf ">buy testosterone enanthate cheap</a> The Rangers and defenseman Ryan McDonagh have agreed to a new contract, according to multiple reports. McDonagh, a restricted free agent, reportedly agreed to a deal worth $4.7 million per year for six seasons.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).