Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Punk not dead <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-bimatoprost-order-amex.pdf#hills ">order cheap overnight bimatoprost</a> “This guy spent his days milling around Washington, D.C., distorting the truth about guns & violent crimes,” the firm’s website says, calling the lobbyist a “real scumbag with no appreciation for the US Constitution or respect for an individual's freedom!” <a href=" http://theclocktowernyc.com/manforce-tab-dose.pdf#lively ">mankind manforce condom price</a> Meanwhile, the Giants players held one of their regular, military-style debriefings. It’s something they’ve done every few weeks for the last three years, according to the team, but this one was important enough that linebacker Spencer Paysinger mentioned it to the media. While he wouldn’t discuss what was said, he did indicate that it reinforced Coughlin’s message that the team needs to “stick together” and “stay together.” <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/flagyl-uses-for-std.pdf#beverley ">flagyl 125 mg 5 ml</a> While surveys indicate the public remains opposed to nuclear power, the demonstrations by hundreds of thousands after the Fukushima disaster have diminished, perhaps sapped by the pain to the pocketbooks of Tokyo households now paying 30 percent more for electricity than before, with more rate hikes to come. <a href=" http://schell.com/?buy-amoxicillin-antibiotics-online-uk.pdf#robbery ">is it safe to buy amoxicillin online</a> Yet, considering Johnson’s history of forking with teams, it took some onions to go to the silverware this early in the season. In 2011, he stuck a fork in Big Blue in week 13, prior to its 38-35 loss to Green Bay. He ended up looking like a fool when the Giants won the Super Bowl. Johnson had better luck in 2009, when he forked them and they finished 8-8. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/cleocin-phosphate-pfizer.pdf#lime ">cleocin 150 mg capsules</a> In May, Target, noting that shoppers were sticking toshopping lists, trimmed its fiscal-year adjusted earnings pershare forecast to a range of $4.70 to $4.90 from $4.85 to $5.05.It now expects a profit near the low end of that range.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Jonny was here <a href=" http://www.scotland2000.com/where-can-i-buy-metronidazole-topical-cream.pdf ">order flagyl 500 mg</a> Look at the tape again Phil first takes his right hand off his stick and raises his elbow toward Scott as if to start something. You dont do that with an enforcer. Keep looking at the faceoff dot with two hands on the stick. I believe Scott. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/purchase-flonase-online.pdf ">fluticasone propionate nasal spray buy online</a> About $42 billion must be spent every year just to offset decline rates in shale gas wells that generated revenue of about $33 billion in 2012, Hughes estimated in a report earlier this year for the Post Carbon Institute, which advocates options for a more sustainable world. Proceeds from higher-priced petroleum liquids contained in the most lucrative wells have helped offset the deficit for now, though the industry faces higher costs from increasingly uneconomic wells as the best prospects are exhausted, he said. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/nexium-discount-prices.pdf#flakes ">what is nexium dr used for</a> The ISO had to accept the sky-high bids because of the physical realities of power plants; it couldn't force JPMorgan to shut the facilities down so abruptly. A megawatt-hour is enough electricity to power 750 homes for an hour. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/clindamycin-hydrochloride-150-mg-capsules.pptx#brim ">where can i buy clindamycin phosphate</a> After leaving Fox News in January &ndash; completing a three-year stint &ndash; Palin told Breitbart News she didn't want to "just preach to the choir" and would attempt to speak to a "larger audience." <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/teva-launch-atorvastatin-in-uk.pdf ">lipitor 20mg uk </a> Speaking to the BBC's Laura Trevelyan at the start of his visit to the United States, he offered his support to the people of Kenya, saying "a terror attack anywhere in the world is a terror attack on all of us".

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).