Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could I have a statement, please? <a href=" http://www.leivaliit.ee/grifulvin-v-500.pdf ">grifulvin v suspension</a> The dead ranged in age from 46 to 73, according to the mayor. A number of the victims were civilian employees and contractors, rather than active-duty military personnel, the police chief said. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/cheap-ibuprofen-uk.pdf ">where can i buy ibuprofen in singapore</a> &ldquo;After four plus years of focusing on these challenges, I will be nominated as the next president of the University of California to play a role in educating our nation&rsquo;s next generation of leaders,&rdquo; she said. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/where-can-i-buy-xenical-online-in-the-uk.pdf#forecast ">cual precio xenical costa rica</a> "Charlie brought out the most in his players. He was a man you could walk up to and he was the same every day. He was always going to give that positive energy and a lot of times that translated to the field." <a href=" http://morodalsfestivalen.no/purchase-prednisone.pptx ">cheap prednisone</a> But Ghana, the 2010 World Cup quarterfinalist and Africa's best-performing team three years ago, was way too strong at home at Baba Yara Stadium in Kumasi to put itself in prime position to progress. It's still unclear where that game will be played after Egypt initially said it would be in Cairo and in front of fans, which would be the first international held in the capital in two years. FIFA, on Ghana's request, is still reviewing security arrangements for the deciding leg. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-to-buy-uk-brands.pdf ">accutane to buy teva</a> Analysts said Pyongyang's decision may be a ploy to have an upper hand in negotiations to restart a halted inter-nation tour program at the Mt. Kumgang resort. In the statement Saturday, the North also postponed planned Oct. 2 negotiations on reopening Kumgang.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

We'll need to take up references <a href=" https://www.loket.nl/what-is-esomeprazole-magnesium-40-mg.pdf#across ">nexium 40 mg walmart</a> Ghodsi, who said he has received more calls from clients than usual over the past few months, is gradually moving his them into shorter-duration bonds, which would have less of an impact on a client's principal if interest rates rise. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/where-can-i-purchase-permethrin.pdf ">how much does permethrin cream cost</a> For Oracle and its hard-charging skipper, Australian Jimmy Spithill, the win was an extraordinary sporting triumph, one that saw the team climb back from a seemingly insurmountable 8-1 deficit in the best-of-17 series to keep the trophy it won three years ago. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/how-much-does-generic-maxalt-cost.pdf ">price of generic maxalt</a> iNVEZZ.com Monday, September 16: Barclays PLC (LON:BARC) has scored the lowest rating in a rating for honesty, customer service and value to society conducted by the Move Your Money campaign, The Times reported today. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/levothroid-50-mcg-kozi.pptx#licence ">buy levothyroxine online canada ijshockey</a> &#8220;She said, &#8216;Oh, just wear it again.  Get three pictures and we&#8217;ll get a laugh out of it,&#8217;&#8221; Irby recalled.  &#8220;Three turned into five, and then five turned into 10 and I thought, &#8216;Why stop?&#8217;&#8221; <a href=" https://www.nzvnet.nl/?buy-cetaphil-moisturizing-cream-india.pdf ">cetaphil online coupon</a> Deen's multi-million dollar business of cookbooks, restaurants and home supplies began to crumble last month when a legal deposition was released in which Deen, who is white, said that she had used the "N-word" in the past.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).