Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like some euros <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/order-tetracycline-for-acne.pdf#mankind ">tetracycline 500mg price</a> All three star athletes have used steroids at one time or another (although Bonds has said he didn't know what he was taking), but none of them were exposed by testing positive on routine drug tests. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/buy-accutane-online-cheap-canada.pdf ">buy accutane online cheap canada</a> For years, horror films “represented for the movie industry a genre that’s much maligned, rarely gets good reviews, but audiences love them,” says Paul Dergarabedian, box-office analyst for Hollywood.com. <a href=" http://www.gcva.com/buy-bimatoprost-5ml-at-discount.pdf#rift ">buy cheap bimatoprost online</a> Ma's group has fought off foreign rivals to dominate China'se-commerce sector, and now controls over three-quarters of amarket that is forecast to grow at 32 percent a year up to 2015,according to Bain & Co. With less than half the populationonline, there is huge growth potential. Traditional and Internetretailers have struggled to reach China's vast hinterlands whereinfrastructure is poor and Internet penetration is just 28percent. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/trental-purchase.pdf ">purchase trental online</a> But that's not all. The device is also packed with an accelerometer and gyroscope, allowing for simple gesture recognition like opening a door or popping open the trunk. The embedded Bluetooth component not only connects to other devices like tablets and smartphones, but it's also used for proximity detection. Thus the wearable tech knows exactly how far away it is from the device it's talking to, and could be used to turn on the lights when walking into a room, to deactivate an alarm system, and more. <a href=" http://www.rodyb.com/can-u-buy-clomid-uk.pdf ">buy clomid online from canada </a> There is widespread skepticism in Congo that the intervention brigade will be a game-changing addition to the existing U.N. force, which stood by when M23 fighters briefly captured Goma late last year before withdrawing following heavy international pressure on Rwanda, their alleged backer.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm in a band <a href=" http://www.world-television.com/cheapest-effexor-xr-online.pdf ">buy venlafaxine canada</a> For the oil majors, exceptional profits produced from somefields during periods of high prices are needed to compensatefor the enormous risks they undertake in exploration andproduction and making long-term capital investments. Theextraordinary profits pay for all the wells that come up dry andfor the poor returns in years of low prices. <a href=" http://www.scotland2000.com/can-you-buy-spironolactone-online.pdf ">buy aldactone spironolactone</a> If you can get through here at Old Trafford, make runs in these conditions against this attack and bat time it means you have a future of representing Australia in Test match cricket, along with a good technique and mindset to succeed. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/how-to-get-a-nexium-savings-card.pdf ">thuoc tiem nexium 40 mg</a> The generally upbeat forecast comes after data last week supported hopes that the recovery is gaining momentum and the International Monetary Fund upgraded its 2013 growth forecast for the UK from 0.7pc to 0.9pc. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/brufen-400-mg-compresse-rivestite-ibuprofen.pdf#dizzy ">brufen 400 mg compresse rivestite ibuprofen</a> Baris Yesildag, 26, selling baklava pastries on the Berlin Turkish street market, says he was born in Germany to Turkish parents but had never been accepted as a German: "I did voluntary military service here, but an officer told me I was only doing it for the money and not for Germany." <a href=" http://www.assurscoot.com/prosolutions.pdf#valleys ">vigrx plus vs prosolution review</a> But no Bloomberg-era park was more celebrated by brokers than the High Line. It took $150 million in city funds to turn abandoned railroad tracks into a world-class green space — and it has already attracted more than $2 billion in private investment on surrounding blocks.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).