Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Your account's overdrawn <a href=" http://stadsmagasinet.se/seroquel-25-mg-tablet.pptx#disagreeable ">seroquel xr reviews insomnia</a> Luminant says it has negotiated fairly with the owners, offering them more than the land&rsquo;s appraised value, plus full compensation to Ida Finley and her granddaughter for homes they have on the land, which the company says they do not legally own. For the first time in its history, Luminant has sued some of the heirs, asking a court to equitably divide the land or force a settlement. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-metronidazole-online-free-shipping.pdf#gay ">order flagyl 500</a> The Association of International Development Agencies, a coalition of 80 aid groups, said in a report in May that 600 settler houses had been built since mid-2012, while Israel demolished 535 Palestinian-owned homes and structures. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/valerian-root-liquid-extract-for-anxiety.pdf#repeatedly ">valerian root 450 mg with passion flower </a> The plea agreement includes details of an interview Kwiatkowski gave investigators in New Hampshire after his arrest in which he said he knew he'd been diagnosed in 2010 but continued to "swap out" syringes of the painkiller fentanyl. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-rogaine-foam-in-canada.pptx ">order rogaine foam in canada</a> Billabong said proceeds would be used to repay its existingsyndicated debt facilities in full. Hedge funds includingCenterbridge Partners and Oaktree Capital Management hadrecently bought some of the debt from senior lenders, accordingto local media reports. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=ordering-propecia-online-from-canada.pdf ">order propecia online</a> Optimism over a last-minute deal to raise the debt ceilingand eliminate the risk of a U.S. default waned on Tuesday afterSenate leader Harry Reid said a plan promoted by HouseRepublicans could not win approval.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Do you like it here? <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/where-can-i-buy-lasix-online.pdf#firmly ">fungsi obat furosemide 40 mg</a> The strike was carried out in the town of Barawe in the hours before morning prayers against what one official said were "high-profile" targets. The strike comes exactly two weeks after al-Shabab militants attacked Nairobi's Westgate Mall, a four-day terrorist assault that killed at least 67 people in neighboring Kenya. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/cheap-cytotec-online.pdf#ruin ">where can i order cytotec</a> “We’ve got something to prove,” he said. “We’re gonna be better against the run, be better as a whole. We’re gonna make a lot more plays, and put (our offense) in better positions to score.” <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buying-accutane-online-reviews.pptx ">is buying accutane online safe </a> "No offer has been made so far, so there is no question ofaccepting so far. It is a hypothetical question. As I saidbefore, I must move on," Subbarao said on the sidelines of ameeting of the world's financial leaders. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/buy-xenical-orlistat-120mg.pdf ">orlistat generico mexico</a> • Skin resurfacing procedures can reduce the incidence of non-melanoma skin cancers. These treatments include dermabrasion, trichloro-acetic acid peels and fractional lasers. These methods remove the top layers of the skin which often contains many pre-cancerous cells. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/acetaminophen-or-ibuprofen-during-pregnancy.pptx#stopper ">ibuprofen dosage for fever in adults</a> The bank is accused of enrolling customers in these credit card "add on" products, which promised to alert them to potential fraud, without their authorization. The promised services, the CFPB added, "were either not being performed at all, or were only partially performed."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).