Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could I have a statement, please? <a href=" http://www.shhhcabaret.com/venus-touch-bodywork/ ">purchase venus touch</a> Cyber attacks can be expensive: one unidentifiedLondon-listed company incurred losses of 800 million pounds($1.29 billion) in a cyber attack several years ago, accordingto the British security services. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/buy-levofloxacin-uk.pdf ">buy levofloxacin online uk </a> That has weighed on mortgage demand and the housing market, which had been helping sustain the current recovery, prompting some Fed members to note that higher loan rates were inhibiting consumer spending and overall growth, according to the minutes. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/tac-docetaxel-taxotere-doxorubicin-adriamycin-and-cyclophosphamide.pdf#wept ">tac docetaxel (taxotere) doxorubicin (adriamycin) and cyclophosphamide</a> Bowers and Wilkins claims the P7 offer an uncanny level of intimacy through a combination of dual cavity earpads that form to the head, and an extremely rigid driver set, constructed from stuff like aluminum-copper alloy voice coils and rigid polymer baffle plates to react more like a driver unit from a speaker than a headphone. <a href=" http://buumon.org/cost-of-wellbutrin-xl-150-mg-24-hr.pdf#mum ">wellbutrin discount card</a> One of the jurors who voted to acquit George Zimmerman of murder in the death of Florida teenager Trayvon Martin believes Zimmerman&#8217;s &#8220;heart was in the right place&#8221; when he became suspicious of Martin and that the teenager probably threw the first punch. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/allopurinol-tablets-bp-100mg.pdf ">allopurinol tablet uses</a> Chromecast also lets you stream anything that you have open in a Chrome tab to your TV. Technically, this means you can play any web video service on Chromecas, or even a Bittorrent-ed video that you drag into Chrome. All you do is play the video on your laptop in Chrome, then press the button to stream to your Chromecast. But this method - streaming from a Chrome tab - is kind of a hack. Because the videos you play this way come directly from your computer to your Chromecast, they require that your machine be on and they tend to be of lower quality than the ones you stream from a service such as Netflix.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What's the exchange rate for euros? <a href=" http://www.endcyberbullying.org/toprol-xl-metoprolol-conversion.pptx#notwithstanding ">metoprolol succinate generic price</a> SINGAPORE, July 11 (Reuters) - Brent crude steadied aroundthree-month highs on Thursday, supported by expectations theFederal Reserve will keep its stimulus programme to aid the U.S.economy, while a sharp decline in crude inventories lifted U.S.oil to near 16-month peaks. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/skelaxin-price-at-walmart.pdf#chain ">skelaxin for tmj</a> stand up to the cops?!?! what the cops do? with that attitude, this kid won&#8217;t be out of jail for long. and still, thousands of black kids die and kill each other year in and year out, and no protests. of course white people show up to protest before they go back home to their exensive comfortable houses and their nice cars and jobs. do they offer blacks the chance to live in their communities and try to make it possible? no. do they volunteer 30 hours of their time each week helping African americans get jobs or tutor them. no. they are just satisfying their white guilt but they don&#8217;t do any real good. they are pathetic. <a href=" http://jeremyjon.es/order-super-lara.pdf ">buy super lara</a> The main crop is rice, which is grown on the fertile floodplain of the Mekong River. Vegetables, fruit, spices and cotton are also grown. Part of the region&#039;s heroin-producing "Golden Triangle", Laos has all but stamped out opium production. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/zyprexa-0166.pdf#dismissed ">olanzapine yahoo</a> "As a result of its unique curved design, users can take advantage of round integration experiences like the Roll Effect that enables user to check information such as date, time, missed call and battery easily when home screen is off, and the Gravity Effect for creating visual interaction with the screen by tilting the device," Samsung wrote in a statement. "When the Galaxy Round's display is off while the music player is running, a short press to the left of the device will play the previous track while a short press to the right will play the next track. For pictures and videos, the Side Mirror feature enables users to gain access to list of the album content with a left and right tilt." <a href=" http://webtelmedia.se/where-to-buy-ibuprofen-400mg.pptx#pop ">where to buy ibuprofen cream</a> Medical cover is provided on most hospital wards by what is known as the Hospital at Night (Han) team which includes junior doctors in their first year out of medical school, as well as more experienced staff.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).