Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

A few months <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/delsym-cough-syrup-overdose.pdf#mathematics ">delsym cough coupon 2014</a> Saying it moved against Mursi in response to the biggest popular protests in Egypt's history, the army installed an interim cabinet that plans to hold parliamentary elections in about six months, to be followed by a presidential vote. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-dosage-pictures-wikipedia.pptx#brooch ">much does abilify cost without insurance with humana</a> ** KKR & Co LP and Warburg Pincus LLC areamong the private equity firms competing for MitchellInternational Inc, a car and property claims softwarecompany that could fetch up to $1.5 billion, according to fourpeople familiar with the matter. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/order-erythromycin-online.pptx#audience ">erythromycin benzoyl peroxide topical gel generic</a> After suffering narrow defeats by Ukrainian side Sevastopol and Romanian outfit Cluj, the Hoops' third loss of their pre-season tour to Germany and Austria last night was their most comprehensive, a 6-2 thrashing by Greuther Furth in Bavaria. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/where-can-i-buy-amoxicillin-in-the-uk.pdf ">purchase amoxicillin uk</a> When the girls didn’t recognize LaBeouf, they told him to leave, but the actor kept on filming. Hearing the commotion, a passer-by intervened only to have the Hollywood bad boy start turn the camera on him. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/prednisone-20-mg-purchase.pdf ">order prednisone for dogs online</a> Your husband should stop threatening to cheat &mdash; he's already cheating. Taking hoggish advantage of a hard-working wife is relationship fraud, and it's happened too many times to excuse it as the one-off tantrum of a wounded male ego.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Please call back later <a href=" http://www.ext.fi/buying-singulair-online.pdf#move ">buy singulair uk</a> Other Iranian officials, meanwhile, say there is room to discuss international concerns about Iranian uranium enrichment to 20 percent — a level that is higher than most reactors use for power and only a technical step away from weapons-grade uranium suitable for warheads. <a href=" http://iacs.org.br/buy-crestor-online-australia.pdf ">buy crestor online australia</a> For those unfamiliar with it, Twilio is a cloud-focused company that lets developers build phone, text, and other voice communications directly into their apps, making an end-run around the telephone companies. By adding photo support, Twilio has jumped onto the idea that pictures really are worth 1000 words – or at least far more than you can wedge into a 160 character SMS message. <a href=" http://uff-fau.org/sigbank.pdf#title ">sigban</a> With KKR meeting more of the performance hurdles agreed towith fund investors, over 80 percent of its private equityassets were in a position to pay carried interest - KKR's shareof the profits. Carried interest cash jumped to $161.9 millionin the quarter from $39.4 million a year ago. <a href=" http://schell.com/?spironolactone-aldactone-buy-online.pdf#bathroom ">purchase topical spironolactone</a> Because of age, corrosion and metal fatigue caused by vibration, the state has implemented weight restrictions on the bridge. Washington state Department of Transportation spokeswoman Heidi Sause said the bridge wasn't built for the kind of wear — bigger loads and more traffic — that is now common. <a href=" http://www.tcheaz.com/atomoxetine-buy-online-uk.pptx ">is adderall cheaper than strattera</a> If it&rsquo;s good enough for Sir Ranulph Fiennes&rsquo; marathon training, then it&rsquo;s good enough for us. Dartmoor&rsquo;s striking landscape offers an entirely different running experience. The challenge is all about navigation, so getting good with a map is key to enjoying the rugged beauty of this wild national park.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).